ActivăSRL

DERMALITE SRL

Str. Anton Bacalbaşa Nr. 2, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410559

CAEN 8622: Activități de asistență medicală specializată

CUI
30507448
Reg. Com.
J2012001251053
Înființată
2 august 2012
Vechime
14 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
256 mii lei
Profit net 2025
43 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 02.08.2012

Rezumat

Pe scurt

DERMALITE SRL (CUI 30507448) este o societate cu răspundere limitată activă din Oradea, județul Bihor, înființată în 2012. Activitatea principală este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 255.519 lei (-65% față de 2024) și un profit net de 43.162 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
30507448
Nr. Reg. Com.
J2012001251053
EUID
ROONRC.J5/1251/2012
Cod CAEN principal
8622 - Activități de asistență medicală specializată
Data înființării
2 august 2012
Vechime
14 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Anton Bacalbaşa Nr. 2, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410559

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MIHĂ••• MAR••• CĂ•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-64,9% față de 2024

255.519 RON

2024: 727.625 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 85.185 RONAnul 2017: 150.610 RONAnul 2018: 213.908 RONAnul 2019: 230.847 RONAnul 2020: 182.415 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 116.110 RONAnul 2023: 356.172 RONAnul 2024: 727.625 RONAnul 2025: 255.519 RON

Profit net 2025

-93,0% față de 2024

43.162 RON

2024: 612.964 RON

-200k0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 10.605 RONAnul 2017: 7.433 RONAnul 2018: 59.073 RONAnul 2019: 129.295 RONAnul 2020: 112.050 RONAnul 2021: -21.819 RONAnul 2022: 38.418 RONAnul 2023: 123.313 RONAnul 2024: 612.964 RONAnul 2025: 43.162 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    256 mii lei
    Profit net
    43 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    728 mii lei
    Profit net
    613 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    356 mii lei
    Profit net
    123 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    116 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -22 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    182 mii lei
    Profit net
    112 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    231 mii lei
    Profit net
    129 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    214 mii lei
    Profit net
    59 mii lei
    Angajați
    5
  • 2017

    Cifra de afaceri
    151 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    5
  • 2016

    Cifra de afaceri
    85 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
17%Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 16,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,51Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 51% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
19%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

19% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/1251/2012.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DERMALITE SRL

Este DERMALITE SRL activă?

Da. DERMALITE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DERMALITE SRL?

Cifra de afaceri a DERMALITE SRL în 2025 a fost de 255.519 lei, în scădere cu 65% față de 2024.

Ce profit a avut DERMALITE SRL în 2025?

În 2025, DERMALITE SRL a înregistrat un profit net de 43.162 lei.

Ce activitate are DERMALITE SRL?

Activitatea principală a DERMALITE SRL este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

Unde are sediul DERMALITE SRL?

DERMALITE SRL are sediul social la adresa Str. Anton Bacalbașa Nr. 2, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410559.

DERMALITE SRL este plătitoare de TVA?

Nu. DERMALITE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

DERMALITE SRL are datorii la ANAF?

Nu. DERMALITE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DERMALITE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].