ActivăSRL

DERMA ACADEMY S.R.L.

Str. Trâmbiţaşului Nr. 7, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 8622: Activități de asistență medicală specializată

CUI
45233219
Reg. Com.
J2021005619123
Înființată
16 noiembrie 2021
Vechime
4 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
1,5 mil. lei
Profit net 2025
903 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 16.11.2021

Rezumat

Pe scurt

DERMA ACADEMY S.R.L. (CUI 45233219) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,48 mil. lei (+14% față de 2024) și un profit net de 903.059 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
45233219
Nr. Reg. Com.
J2021005619123
EUID
ROONRC.J2021005619123
Cod CAEN principal
8622 - Activități de asistență medicală specializată
Data înființării
16 noiembrie 2021
Vechime
4 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Trâmbiţaşului Nr. 7, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MO••• PA••• AD•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+14,4% față de 2024

1.481.327 RON

2024: 1.294.875 RON

0500k1 mil2 mil20212022202320242025Anul 2021: 131.789 RONAnul 2022: 552.765 RONAnul 2023: 786.406 RONAnul 2024: 1.294.875 RONAnul 2025: 1.481.327 RON

Profit net 2025

-21,3% față de 2024

903.059 RON

2024: 1.146.861 RON

0500k1 mil2 mil20212022202320242025Anul 2021: 124.163 RONAnul 2022: 495.868 RONAnul 2023: 686.856 RONAnul 2024: 1.146.861 RONAnul 2025: 903.059 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    903 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    1,1 mil. lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    786 mii lei
    Profit net
    687 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    553 mii lei
    Profit net
    496 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    132 mii lei
    Profit net
    124 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
61%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 61 de lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
12,67Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 12,67 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
6,7%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

6,7% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2024

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2021

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/5619/2021.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DERMA ACADEMY S.R.L.

Este DERMA ACADEMY S.R.L. activă?

Da. DERMA ACADEMY S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DERMA ACADEMY S.R.L.?

Cifra de afaceri a DERMA ACADEMY S.R.L. în 2025 a fost de 1.481.327 lei (1,48 mil. lei), în creștere cu 14% față de 2024.

Ce profit a avut DERMA ACADEMY S.R.L. în 2025?

În 2025, DERMA ACADEMY S.R.L. a înregistrat un profit net de 903.059 lei.

Ce activitate are DERMA ACADEMY S.R.L.?

Activitatea principală a DERMA ACADEMY S.R.L. este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

Unde are sediul DERMA ACADEMY S.R.L.?

DERMA ACADEMY S.R.L. are sediul social la adresa Str. Trâmbițașului Nr. 7, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

DERMA ACADEMY S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. DERMA ACADEMY S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

DERMA ACADEMY S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. DERMA ACADEMY S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DERMA ACADEMY S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].