ActivăSRL

DERLEAN COM SRL

Sat BANIA Nr. 464, Sat Bănia Com. Bănia, Jud. Caraş-Severin, 327010

CAEN 8553: Școli de conducere (pilotaj)

CUI
5503402
Reg. Com.
J1994000348114
Înființată
5 aprilie 1994
Vechime
32 de ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
589 mii lei
Profit net 2025
-42 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 15.04.1994

Rezumat

Pe scurt

DERLEAN COM SRL (CUI 5503402) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Bănia, județul Caraș-Severin, înființată în 1994. Activitatea principală este Școli de conducere (pilotaj) (CAEN 8553).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 588.541 lei (-6,1% față de 2024) și o pierdere netă de 42.148 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
5503402
Nr. Reg. Com.
J1994000348114
EUID
ROONRC.J1994000348114
Cod CAEN principal
8553 - Școli de conducere (pilotaj)
Data înființării
5 aprilie 1994
Vechime
32 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat BANIA Nr. 464, Sat Bănia Com. Bănia, Jud. Caraş-Severin, 327010

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • DERL••• DAMASC•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2011 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-6,1% față de 2024

588.541 RON

2024: 626.586 RON

0200k400k600k800k2011201220132014201520162017202320242025Anul 2011: 103.363 RONAnul 2012: 147.104 RONAnul 2013: 193.575 RONAnul 2014: 166.993 RONAnul 2015: 277.044 RONAnul 2016: 355.822 RONAnul 2017: 324.450 RONAnul 2023: 549.767 RONAnul 2024: 626.586 RONAnul 2025: 588.541 RON

Profit net 2025

-166,1% față de 2024

-42.148 RON

2024: 63.810 RON

-200k-100k0100k2011201220132014201520162017202320242025Anul 2011: -87.176 RONAnul 2012: -44.075 RONAnul 2013: -17.614 RONAnul 2014: -163.597 RONAnul 2015: 5 RONAnul 2016: -16.213 RONAnul 2017: -42.635 RONAnul 2023: -22.537 RONAnul 2024: 63.810 RONAnul 2025: -42.148 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    589 mii lei
    Profit net
    -42 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    627 mii lei
    Profit net
    64 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    550 mii lei
    Profit net
    -23 mii lei
    Angajați
    4
  • 2017

    Cifra de afaceri
    324 mii lei
    Profit net
    -43 mii lei
    Angajați
    7
  • 2016

    Cifra de afaceri
    356 mii lei
    Profit net
    -16 mii lei
    Angajați
    6
  • 2015

    Cifra de afaceri
    277 mii lei
    Profit net
    5 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    167 mii lei
    Profit net
    -164 mii lei
    Angajați
    -
  • 2013

    Cifra de afaceri
    194 mii lei
    Profit net
    -18 mii lei
    Angajați
    7
  • 2012

    Cifra de afaceri
    147 mii lei
    Profit net
    -44 mii lei
    Angajați
    8
  • 2011

    Cifra de afaceri
    103 mii lei
    Profit net
    -87 mii lei
    Angajați
    6

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-7,2%Față de anul anterior: în scădere
20162017202320242025

Firma a pierdut 7,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,75Față de anul anterior: în scădere
20162017202320242025

Activele circulante acoperă doar 75% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
99%Față de anul anterior: în creștere
20162017202320242025

99% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 1998

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 1994

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Caraș-Severin cu nr. J11/348/1994.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DERLEAN COM SRL

Este DERLEAN COM SRL activă?

Da. DERLEAN COM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DERLEAN COM SRL?

Cifra de afaceri a DERLEAN COM SRL în 2025 a fost de 588.541 lei, în scădere cu 6,1% față de 2024.

Ce profit a avut DERLEAN COM SRL în 2025?

În 2025, DERLEAN COM SRL a înregistrat o pierdere netă de 42.148 lei.

Ce activitate are DERLEAN COM SRL?

Activitatea principală a DERLEAN COM SRL este Școli de conducere (pilotaj) (CAEN 8553).

Unde are sediul DERLEAN COM SRL?

DERLEAN COM SRL are sediul social la adresa Sat BANIA Nr. 464, Sat Bănia Com. Bănia, Jud. Caraș-Severin, 327010.

DERLEAN COM SRL este plătitoare de TVA?

Da. DERLEAN COM SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

DERLEAN COM SRL are datorii la ANAF?

Nu. DERLEAN COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DERLEAN COM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].