ActivăSRL

DERATI SERV SRL

Str SALCÂMILOR Nr. 5, Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca, Jud. Vrancea, 627055

CAEN 8123: Alte activități de curățenie

CUI
17889553
Reg. Com.
J2005000709399
Înființată
22 august 2005
Vechime
21 de ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
2,2 mil. lei
Profit net 2025
236 mii lei
Angajați 2025
8

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 22.08.2005

Rezumat

Pe scurt

DERATI SERV SRL (CUI 17889553) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Câmpineanca, județul Vrancea, înființată în 2005. Activitatea principală este Alte activități de curățenie (CAEN 8123).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,18 mil. lei (+15% față de 2024) și un profit net de 235.702 lei, cu 8 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
17889553
Nr. Reg. Com.
J2005000709399
EUID
ROONRC.J2005000709399
Cod CAEN principal
8123 - Alte activități de curățenie
Data înființării
22 august 2005
Vechime
21 de ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str SALCÂMILOR Nr. 5, Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca, Jud. Vrancea, 627055

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SP••• NICOL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+15,0% față de 2024

2.179.459 RON

2024: 1.894.374 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 571.505 RONAnul 2017: 697.623 RONAnul 2018: 929.538 RONAnul 2019: 790.639 RONAnul 2020: 1.678.736 RONAnul 2021: 1.572.920 RONAnul 2022: 1.533.702 RONAnul 2023: 1.657.793 RONAnul 2024: 1.894.374 RONAnul 2025: 2.179.459 RON

Profit net 2025

-12,3% față de 2024

235.702 RON

2024: 268.676 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 90.546 RONAnul 2017: 123.270 RONAnul 2018: 154.218 RONAnul 2019: 72.487 RONAnul 2020: 799.375 RONAnul 2021: 434.106 RONAnul 2022: 365.894 RONAnul 2023: 128.356 RONAnul 2024: 268.676 RONAnul 2025: 235.702 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2,2 mil. lei
    Profit net
    236 mii lei
    Angajați
    8
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    269 mii lei
    Angajați
    10
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    128 mii lei
    Angajați
    9
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    366 mii lei
    Angajați
    9
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    434 mii lei
    Angajați
    9
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    799 mii lei
    Angajați
    7
  • 2019

    Cifra de afaceri
    791 mii lei
    Profit net
    72 mii lei
    Angajați
    4
  • 2018

    Cifra de afaceri
    930 mii lei
    Profit net
    154 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    698 mii lei
    Profit net
    123 mii lei
    Angajați
    4
  • 2016

    Cifra de afaceri
    572 mii lei
    Profit net
    91 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
11%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 10,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,24Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 24% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
54%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

54% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2005

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Vrancea cu nr. J39/709/2005.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DERATI SERV SRL

Este DERATI SERV SRL activă?

Da. DERATI SERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DERATI SERV SRL?

Cifra de afaceri a DERATI SERV SRL în 2025 a fost de 2.179.459 lei (2,18 mil. lei), în creștere cu 15% față de 2024.

Ce profit a avut DERATI SERV SRL în 2025?

În 2025, DERATI SERV SRL a înregistrat un profit net de 235.702 lei.

Ce activitate are DERATI SERV SRL?

Activitatea principală a DERATI SERV SRL este Alte activități de curățenie (CAEN 8123).

Unde are sediul DERATI SERV SRL?

DERATI SERV SRL are sediul social la adresa Str SALCÂMILOR Nr. 5, Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca, Jud. Vrancea, 627055.

DERATI SERV SRL este plătitoare de TVA?

Da. DERATI SERV SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

DERATI SERV SRL are datorii la ANAF?

Nu. DERATI SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DERATI SERV SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].