RadiatăSRL

DEPARTAMENTE DE SERVICII INTERIOR S.R.L.

Str. Bistriţa Nr. 20, Sector 1 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti

CAEN 4615: Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie

CUI
43617183
Reg. Com.
J2021001235404
Înființată
26 ianuarie 2021
Vechime
5 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
110 mii lei
Profit net 2025
28 mii lei
Angajați 2025
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 03.06.2026

Rezumat

Pe scurt

DEPARTAMENTE DE SERVICII INTERIOR S.R.L. (CUI 43617183) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 1), înființată în 2021 și radiată în 2026. Activitatea principală era Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN 4615).

Ultimul bilanț, din 2025, arată o cifră de afaceri de 110.017 lei (+45% față de 2024) și un profit net de 28.196 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
43617183
Nr. Reg. Com.
J2021001235404
EUID
ROONRC.J2021001235404
Cod CAEN principal
4615 - Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
Data înființării
26 ianuarie 2021
Vechime
5 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Bistriţa Nr. 20, Sector 1 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BĂLTĂR••• TRA••• VALEN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+45,0% față de 2024

110.017 RON

2024: 75.864 RON

0100k200k300k400k20212022202320242025Anul 2021: 122.297 RONAnul 2022: 277.130 RONAnul 2023: 371.622 RONAnul 2024: 75.864 RONAnul 2025: 110.017 RON

Profit net 2025

+3093,2% față de 2024

28.196 RON

2024: -942 RON

-100k0100k200k300k20212022202320242025Anul 2021: 48.989 RONAnul 2022: 197.666 RONAnul 2023: 245.481 RONAnul 2024: -942 RONAnul 2025: 28.196 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    110 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    76 mii lei
    Profit net
    -942 lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    372 mii lei
    Profit net
    245 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    277 mii lei
    Profit net
    198 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    122 mii lei
    Profit net
    49 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
26%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 25,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
14,52Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 14,52 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
6,9%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

6,9% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. Radierea din Registrul Comerțului

  4. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  6. 2023

    Înregistrarea în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2021 - 2023)
  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2021

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/1235/2021.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DEPARTAMENTE DE SERVICII INTERIOR S.R.L.

Este DEPARTAMENTE DE SERVICII INTERIOR S.R.L. activă?

Nu. DEPARTAMENTE DE SERVICII INTERIOR S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2026.

Care este cifra de afaceri a DEPARTAMENTE DE SERVICII INTERIOR S.R.L.?

Cifra de afaceri a DEPARTAMENTE DE SERVICII INTERIOR S.R.L. în 2025 a fost de 110.017 lei, în creștere cu 45% față de 2024.

Ce profit a avut DEPARTAMENTE DE SERVICII INTERIOR S.R.L. în 2025?

În 2025, DEPARTAMENTE DE SERVICII INTERIOR S.R.L. a înregistrat un profit net de 28.196 lei.

Câți angajați avea DEPARTAMENTE DE SERVICII INTERIOR S.R.L.?

Conform bilanțului pe 2025, DEPARTAMENTE DE SERVICII INTERIOR S.R.L. a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2024).

Ce activitate avea DEPARTAMENTE DE SERVICII INTERIOR S.R.L.?

Activitatea principală a DEPARTAMENTE DE SERVICII INTERIOR S.R.L. era Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN 4615).

Unde avea sediul DEPARTAMENTE DE SERVICII INTERIOR S.R.L.?

DEPARTAMENTE DE SERVICII INTERIOR S.R.L. avea sediul social la adresa Str. Bistrița Nr. 20, Sector 1 Mun. București, Jud. București.

DEPARTAMENTE DE SERVICII INTERIOR S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. DEPARTAMENTE DE SERVICII INTERIOR S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DEPARTAMENTE DE SERVICII INTERIOR S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].