Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
DEPANȚI SERV CONSTRUCT SRL (CUI 23406726) este o societate cu răspundere limitată activă din Ploiești, județul Prahova, înființată în 2008. Activitatea principală este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).
În 2015 a raportat o cifră de afaceri de 99.791 lei (-5,6% față de 2014) și un profit net de 2 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2008 | 31.144 lei |
| 2009 | 88.535 lei |
| 2010 | 46.805 lei |
| 2011 | 100.441 lei |
| 2012 | 20.106 lei |
| 2013 | 55.400 lei |
| 2014 | 105.717 lei |
| 2015 | 99.791 lei |
| Indicator | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 99.791 | 105.717 | 55.400 | 20.106 | 100.441 | 46.805 | 88.535 | 31.144 |
| Profit net | 2 | 50.305 | 21.592 | -23.788 | 2.547 | -32.181 | -24.495 | 3.447 |
| Număr mediu de angajați | - | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 |
| Active imobilizate | 6.000 | 6.000 | 11.000 | 16.774 | 26.649 | 32.567 | 35.986 | 19.199 |
| Active circulante | 39.805 | 32.478 | 24.415 | 40.333 | 38.013 | 3.000 | 1.036 | 26.186 |
| Stocuri | - | - | - | 32.970 | 32.359 | 40 | - | 19.714 |
| Creanțe | 29.907 | 25.958 | 17.277 | 7.314 | 5.577 | 2.761 | 815 | 512 |
| Datorii | 29.585 | 40.851 | 88.093 | 131.377 | 115.144 | 88.596 | 57.870 | 41.738 |
| Capitaluri proprii | 16.220 | -2.373 | -52.678 | -74.270 | -50.482 | -53.029 | -20.848 | 3.647 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,35 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
65% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. DEPANȚI SERV CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a DEPANȚI SERV CONSTRUCT SRL în 2015 a fost de 99.791 lei, în scădere cu 5,6% față de 2014.
În 2015, DEPANȚI SERV CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 2 lei.
Activitatea principală a DEPANȚI SERV CONSTRUCT SRL este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).
DEPANȚI SERV CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. CAROL DAVILLA Nr. 18, Bl. 120D, Et. 1, Ap. 6, Municipiul Ploiești, Jud. Prahova.
Nu. DEPANȚI SERV CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. DEPANȚI SERV CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].