ActivăSRL

DENYNADY SERV TRANS S.R.L.

Str. Teleorman Nr. 52, Sc. 3, Et. 1, Ap. 27A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

CUI
45304255
Reg. Com.
J2021005892126
Înființată
3 decembrie 2021
Vechime
4 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
146 mii lei
Profit net 2025
15 mii lei
Angajați 2025
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 03.12.2021

Rezumat

Pe scurt

DENYNADY SERV TRANS S.R.L. (CUI 45304255) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 145.641 lei (+17% față de 2024) și un profit net de 15.227 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
45304255
Nr. Reg. Com.
J2021005892126
EUID
ROONRC.J2021005892126
Cod CAEN principal
4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Data înființării
3 decembrie 2021
Vechime
4 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Teleorman Nr. 52, Sc. 3, Et. 1, Ap. 27A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0746••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ••• GHEOR••• VIO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+17,3% față de 2024

145.641 RON

2024: 124.139 RON

050k100k150k20212022202320242025Anul 2021: 3.590 RONAnul 2022: 58.126 RONAnul 2023: 89.579 RONAnul 2024: 124.139 RONAnul 2025: 145.641 RON

Profit net 2025

+142,9% față de 2024

15.227 RON

2024: 6.270 RON

-30k-20k-10k010k20k20212022202320242025Anul 2021: 3.483 RONAnul 2022: 10.236 RONAnul 2023: -21.126 RONAnul 2024: 6.270 RONAnul 2025: 15.227 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    146 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    0
  • 2024

    Cifra de afaceri
    124 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    90 mii lei
    Profit net
    -21 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    58 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
10%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 10,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,49Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 49% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
94%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

94% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2021

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/5892/2021.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DENYNADY SERV TRANS S.R.L.

Este DENYNADY SERV TRANS S.R.L. activă?

Da. DENYNADY SERV TRANS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DENYNADY SERV TRANS S.R.L.?

Cifra de afaceri a DENYNADY SERV TRANS S.R.L. în 2025 a fost de 145.641 lei, în creștere cu 17% față de 2024.

Ce profit a avut DENYNADY SERV TRANS S.R.L. în 2025?

În 2025, DENYNADY SERV TRANS S.R.L. a înregistrat un profit net de 15.227 lei.

Ce activitate are DENYNADY SERV TRANS S.R.L.?

Activitatea principală a DENYNADY SERV TRANS S.R.L. este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

Unde are sediul DENYNADY SERV TRANS S.R.L.?

DENYNADY SERV TRANS S.R.L. are sediul social la adresa Str. Teleorman Nr. 52, Sc. 3, Et. 1, Ap. 27A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

DENYNADY SERV TRANS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. DENYNADY SERV TRANS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

DENYNADY SERV TRANS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. DENYNADY SERV TRANS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DENYNADY SERV TRANS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].