Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 37,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
DENTYS CARE SRL (CUI 29209979) este o societate cu răspundere limitată activă din Oradea, județul Bihor, înființată în 2011. Activitatea principală este Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 93.832 lei (-52% față de 2024) și un profit net de 35.540 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 156.213 lei |
| 2017 | 236.843 lei |
| 2018 | 188.840 lei |
| 2019 | 109.448 lei |
| 2020 | 169.325 lei |
| 2021 | 338.020 lei |
| 2022 | 246.074 lei |
| 2023 | 152.894 lei |
| 2024 | 194.302 lei |
| 2025 | 93.832 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 93.832 | 194.302 | 152.894 | 246.074 | 338.020 | 169.325 | 109.448 | 188.840 | 236.843 | 156.213 |
| Profit net | 35.540 | 26.625 | -174.973 | 5.554 | 4.102 | 1.058 | 12.754 | 900 | 63.506 | 386 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 |
| Active imobilizate | 246.470 | 288.445 | 69.728 | 86.603 | 101.855 | 119.523 | 129.691 | 109.292 | 133.478 | 275.601 |
| Active circulante | 488 | 39.008 | 90.212 | 89.777 | 325.012 | 91.525 | 46.823 | 173.036 | 58.023 | 61.652 |
| Stocuri | - | - | 1 | - | - | 1.161 | 1 | 19.250 | 57.872 | 61.588 |
| Creanțe | 516 | - | 85.495 | 85.000 | 325.000 | 90.344 | 14 | 153.437 | - | 0 |
| Datorii | 2.703 | 89.944 | 235.099 | 76.567 | 332.608 | 120.891 | 71.673 | 209.210 | 118.400 | 327.602 |
| Capitaluri proprii | 244.255 | 237.509 | -75.159 | 99.813 | 94.259 | 90.157 | 104.841 | 73.118 | 73.101 | 9.651 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 37,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 18% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
1,1% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. DENTYS CARE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a DENTYS CARE SRL în 2025 a fost de 93.832 lei, în scădere cu 52% față de 2024.
În 2025, DENTYS CARE SRL a înregistrat un profit net de 35.540 lei.
Activitatea principală a DENTYS CARE SRL este Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).
DENTYS CARE SRL are sediul social la adresa MIHAIL KOGĂLNICEANU Nr. 49A, Municipiul Oradea, Jud. Bihor.
Nu. DENTYS CARE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. DENTYS CARE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].