ActivăSRL

DENTOARTBLU SRL

Str. Năsăudului Nr. 5, Sc. C, Ap. 23-24, Mun. Bistriţa, Jud. Bistriţa-Năsăud

CAEN 8623: Activități de asistență stomatologică

CUI
16555083
Reg. Com.
J2004000467063
Înființată
28 iunie 2004
Vechime
22 de ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
114 mii lei
Profit net 2025
-50 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 28.06.2004

Rezumat

Pe scurt

DENTOARTBLU SRL (CUI 16555083) este o societate cu răspundere limitată activă din Bistrița, județul Bistrița-Năsăud, înființată în 2004. Activitatea principală este Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 114.033 lei (-14% față de 2024) și o pierdere netă de 50.187 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
16555083
Nr. Reg. Com.
J2004000467063
EUID
ROONRC.J2004000467063
Cod CAEN principal
8623 - Activități de asistență stomatologică
Data înființării
28 iunie 2004
Vechime
22 de ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Năsăudului Nr. 5, Sc. C, Ap. 23-24, Mun. Bistriţa, Jud. Bistriţa-Năsăud

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • LUP••• ROX••• MAGDAL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-14,4% față de 2024

114.033 RON

2024: 133.182 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 86.824 RONAnul 2017: 118.322 RONAnul 2018: 164.010 RONAnul 2019: 103.943 RONAnul 2020: 154.672 RONAnul 2021: 127.554 RONAnul 2022: 210.185 RONAnul 2023: 262.790 RONAnul 2024: 133.182 RONAnul 2025: 114.033 RON

Profit net 2025

-101,8% față de 2024

-50.187 RON

2024: -24.869 RON

-100k-50k050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 32.280 RONAnul 2017: 61.971 RONAnul 2018: 53.283 RONAnul 2019: 9.841 RONAnul 2020: 79.205 RONAnul 2021: 14.180 RONAnul 2022: 32.956 RONAnul 2023: 115.301 RONAnul 2024: -24.869 RONAnul 2025: -50.187 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    114 mii lei
    Profit net
    -50 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    133 mii lei
    Profit net
    -25 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    263 mii lei
    Profit net
    115 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    210 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    128 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    155 mii lei
    Profit net
    79 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    104 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    164 mii lei
    Profit net
    53 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    118 mii lei
    Profit net
    62 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    87 mii lei
    Profit net
    32 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-44%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 44 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,46Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,46 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
28%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

28% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  4. 2004

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bistrița-Năsăud cu nr. J6/467/2004.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DENTOARTBLU SRL

Este DENTOARTBLU SRL activă?

Da. DENTOARTBLU SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DENTOARTBLU SRL?

Cifra de afaceri a DENTOARTBLU SRL în 2025 a fost de 114.033 lei, în scădere cu 14% față de 2024.

Ce profit a avut DENTOARTBLU SRL în 2025?

În 2025, DENTOARTBLU SRL a înregistrat o pierdere netă de 50.187 lei.

Ce activitate are DENTOARTBLU SRL?

Activitatea principală a DENTOARTBLU SRL este Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).

Unde are sediul DENTOARTBLU SRL?

DENTOARTBLU SRL are sediul social la adresa Str. Năsăudului Nr. 5, Sc. C, Ap. 23-24, Mun. Bistrița, Jud. Bistrița-Năsăud.

DENTOARTBLU SRL este plătitoare de TVA?

Nu. DENTOARTBLU SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

DENTOARTBLU SRL are datorii la ANAF?

Nu. DENTOARTBLU SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DENTOARTBLU SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].