ActivăSRL

DENTCOR SRL

Str. Voievodul Menumorut Nr. 18, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 8622: Activități de asistență medicală specializată

CUI
27942085
Reg. Com.
J2011000105127
Înființată
25 ianuarie 2011
Vechime
15 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
190 mii lei
Profit net 2025
115 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 25.01.2011

Rezumat

Pe scurt

DENTCOR SRL (CUI 27942085) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2011. Activitatea principală este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 190.352 lei (+99% față de 2024) și un profit net de 115.047 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
27942085
Nr. Reg. Com.
J2011000105127
EUID
ROONRC.J2011000105127
Cod CAEN principal
8622 - Activități de asistență medicală specializată
Data înființării
25 ianuarie 2011
Vechime
15 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Voievodul Menumorut Nr. 18, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • BE••• RUXAN••• ŞTEF•••
  • TOMO••• RAL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+98,8% față de 2024

190.352 RON

2024: 95.757 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 66.310 RONAnul 2017: 74.910 RONAnul 2018: 74.415 RONAnul 2019: 96.540 RONAnul 2020: 78.633 RONAnul 2021: 86.212 RONAnul 2022: 87.003 RONAnul 2023: 110.019 RONAnul 2024: 95.757 RONAnul 2025: 190.352 RON

Profit net 2025

+284,5% față de 2024

115.047 RON

2024: 29.925 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 8.505 RONAnul 2017: 21.227 RONAnul 2018: 31.918 RONAnul 2019: 76.967 RONAnul 2020: 49.208 RONAnul 2021: 64.840 RONAnul 2022: 57.622 RONAnul 2023: 25.285 RONAnul 2024: 29.925 RONAnul 2025: 115.047 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    190 mii lei
    Profit net
    115 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    96 mii lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    110 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    87 mii lei
    Profit net
    58 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    86 mii lei
    Profit net
    65 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    79 mii lei
    Profit net
    49 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    97 mii lei
    Profit net
    77 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    74 mii lei
    Profit net
    32 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    75 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    66 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
60%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 60,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
11,21Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 11,21 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
7,5%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

7,5% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2021

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  4. 2016

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  5. 2011

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/105/2011.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DENTCOR SRL

Este DENTCOR SRL activă?

Da. DENTCOR SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DENTCOR SRL?

Cifra de afaceri a DENTCOR SRL în 2025 a fost de 190.352 lei, în creștere cu 99% față de 2024.

Ce profit a avut DENTCOR SRL în 2025?

În 2025, DENTCOR SRL a înregistrat un profit net de 115.047 lei.

Ce activitate are DENTCOR SRL?

Activitatea principală a DENTCOR SRL este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

Unde are sediul DENTCOR SRL?

DENTCOR SRL are sediul social la adresa Str. Voievodul Menumorut Nr. 18, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

DENTCOR SRL este plătitoare de TVA?

Nu. DENTCOR SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

DENTCOR SRL are datorii la ANAF?

Nu. DENTCOR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DENTCOR SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].