ActivăSRL

DENT REPAIR CARE SRL

Str. Câmpului Nr. 245, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 3250: Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice

CUI
33535582
Reg. Com.
J2014002563120
Înființată
1 septembrie 2014
Vechime
12 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
129 mii lei
Profit net 2025
42 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 01.09.2014

Rezumat

Pe scurt

DENT REPAIR CARE SRL (CUI 33535582) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2014. Activitatea principală este Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice (CAEN 3250).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 129.046 lei (-56% față de 2024) și un profit net de 41.703 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33535582
Nr. Reg. Com.
J2014002563120
EUID
ROONRC.J2014002563120
Cod CAEN principal
3250 - Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice
Data înființării
1 septembrie 2014
Vechime
12 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Câmpului Nr. 245, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ••• GEL••• PIE••• JACO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-56,2% față de 2024

129.046 RON

2024: 294.307 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 219.999 RONAnul 2017: 162.900 RONAnul 2018: 20.486 RONAnul 2019: 131.400 RONAnul 2020: 152.602 RONAnul 2021: 171.056 RONAnul 2022: 170.910 RONAnul 2023: 283.474 RONAnul 2024: 294.307 RONAnul 2025: 129.046 RON

Profit net 2025

-47,2% față de 2024

41.703 RON

2024: 78.991 RON

-100k0100k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 147.304 RONAnul 2017: 59.335 RONAnul 2018: -77.969 RONAnul 2019: 27.852 RONAnul 2020: 70.465 RONAnul 2021: 57.411 RONAnul 2022: 40.605 RONAnul 2023: 146.759 RONAnul 2024: 78.991 RONAnul 2025: 41.703 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    129 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    294 mii lei
    Profit net
    79 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    283 mii lei
    Profit net
    147 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    171 mii lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    171 mii lei
    Profit net
    57 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    153 mii lei
    Profit net
    70 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    131 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    20 mii lei
    Profit net
    -78 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    163 mii lei
    Profit net
    59 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    220 mii lei
    Profit net
    147 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
32%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 32,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,58Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,58 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
63%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

63% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2016

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2563/2014.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DENT REPAIR CARE SRL

Este DENT REPAIR CARE SRL activă?

Da. DENT REPAIR CARE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DENT REPAIR CARE SRL?

Cifra de afaceri a DENT REPAIR CARE SRL în 2025 a fost de 129.046 lei, în scădere cu 56% față de 2024.

Ce profit a avut DENT REPAIR CARE SRL în 2025?

În 2025, DENT REPAIR CARE SRL a înregistrat un profit net de 41.703 lei.

Ce activitate are DENT REPAIR CARE SRL?

Activitatea principală a DENT REPAIR CARE SRL este Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice (CAEN 3250).

Unde are sediul DENT REPAIR CARE SRL?

DENT REPAIR CARE SRL are sediul social la adresa Str. Câmpului Nr. 245, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

DENT REPAIR CARE SRL este plătitoare de TVA?

Nu. DENT REPAIR CARE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

DENT REPAIR CARE SRL are datorii la ANAF?

Nu. DENT REPAIR CARE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DENT REPAIR CARE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].