Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
DENISTEHNIK SRL (CUI 23975900) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Strejeștii de Sus, Comuna Strejești, județul Olt, înființată în 2008. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN 4778).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 90.422 lei (+47% față de 2024) și un profit net de 596 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 76.092 lei |
| 2017 | 72.926 lei |
| 2018 | 57.625 lei |
| 2019 | 117.026 lei |
| 2020 | 87.624 lei |
| 2021 | 80.671 lei |
| 2022 | 57.728 lei |
| 2023 | 48.509 lei |
| 2024 | 61.572 lei |
| 2025 | 90.422 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 90.422 | 61.572 | 48.509 | 57.728 | 80.671 | 87.624 | 117.026 | 57.625 | 72.926 | 76.092 |
| Profit net | 596 | 1.122 | 4.491 | 14.156 | 25.405 | 35.012 | 24.684 | 7.019 | -3.655 | 5.034 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | 92.656 | 100.478 | 90.636 | 90.636 | 76.739 | 62.621 | 54.315 | 45.504 | 43.366 | 31.182 |
| Active circulante | 115.338 | 103.815 | 78.756 | 232.614 | 227.433 | 129.797 | 86.497 | 29.647 | 21.360 | 33.260 |
| Stocuri | 55.215 | 50.167 | 37.011 | 183.310 | 180.032 | 92.293 | 42.297 | 10.503 | 9.856 | 17.178 |
| Creanțe | 37.517 | 35.183 | 31.277 | 29.175 | 31.135 | 30.871 | 27.220 | 8.416 | 2.638 | 5.456 |
| Datorii | 61.951 | 58.846 | 24.771 | 183.120 | 178.198 | 91.849 | 75.255 | 34.278 | 30.872 | 26.933 |
| Capitaluri proprii | 146.043 | 145.447 | 144.621 | 140.130 | 125.974 | 100.569 | 65.557 | 40.873 | 33.854 | 37.509 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,86 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
30% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. DENISTEHNIK SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a DENISTEHNIK SRL în 2025 a fost de 90.422 lei, în creștere cu 47% față de 2024.
În 2025, DENISTEHNIK SRL a înregistrat un profit net de 596 lei.
Activitatea principală a DENISTEHNIK SRL este Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN 4778).
DENISTEHNIK SRL are sediul social la adresa Linia Mare Nr. 88, Sat Strejeștii de Sus, Comuna Strejești, Jud. Olt.
Da. DENISTEHNIK SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. DENISTEHNIK SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].