Marjă netă
SlabFirma a pierdut 1.726,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
DENISARA TEAM SRL (CUI 36677328) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 2), înființată în 2016. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2.893 lei (-95% față de 2024) și o pierdere netă de 49.943 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 748 lei |
| 2017 | 22.606 lei |
| 2018 | - |
| 2019 | - |
| 2020 | - |
| 2021 | 299.962 lei |
| 2022 | 459.683 lei |
| 2023 | 328.870 lei |
| 2024 | 54.118 lei |
| 2025 | 2.893 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.893 | 54.118 | 328.870 | 459.683 | 299.962 | - | - | - | 22.606 | 748 |
| Profit net | -49.943 | -71.136 | -129.538 | -63.328 | 226.802 | -222 | -1.750 | -823 | 5.604 | -664 |
| Număr mediu de angajați | - | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | 45.425 | 81.765 | 118.106 | - | - | - | 694 | 2.445 | 4.778 | 2.889 |
| Active circulante | 13.941 | 10.130 | 37.571 | 172.044 | 265.455 | 2.173 | 2.173 | 2.173 | 695 | 1.469 |
| Stocuri | - | - | - | - | 639 | - | - | - | 490 | 490 |
| Creanțe | 13.738 | 9.198 | 7.109 | 90.000 | 23 | - | - | - | - | - |
| Datorii | 145.369 | 127.956 | 120.601 | 6.697 | 36.980 | 500 | 500 | 501 | 533 | 5.022 |
| Capitaluri proprii | -86.003 | -36.061 | 35.076 | 165.347 | 228.475 | 1.673 | 2.367 | 4.117 | 4.940 | -664 |
Firma a pierdut 1.726,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 9,6% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
245% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. DENISARA TEAM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a DENISARA TEAM SRL în 2025 a fost de 2.893 lei, în scădere cu 95% față de 2024.
În 2025, DENISARA TEAM SRL a înregistrat o pierdere netă de 49.943 lei.
Activitatea principală a DENISARA TEAM SRL este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).
DENISARA TEAM SRL are sediul social la adresa FUNDENI Nr. 3, Bl. 39, Sc. 1, Et. 10, Ap. 52, București Sectorul 2, Jud. București, 22311.
Da. DENISARA TEAM SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. DENISARA TEAM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].