Marjă netă
SlabFirma a pierdut 271 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
DEN & OL & TRANS SRL (CUI 37101888) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Satu Nou, Comuna Muntenii de Sus, județul Vaslui, înființată în 2017. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 200.966 lei (-84% față de 2023) și o pierdere netă de 544.542 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2017 | 206.166 lei |
| 2018 | 722.328 lei |
| 2019 | 1.164.820 lei |
| 2020 | 1.142.155 lei |
| 2021 | 2.097.986 lei |
| 2022 | 2.556.750 lei |
| 2023 | 1.273.505 lei |
| 2024 | 200.966 lei |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 200.966 | 1.273.505 | 2.556.750 | 2.097.986 | 1.142.155 | 1.164.820 | 722.328 | 206.166 |
| Profit net | -544.542 | 73.956 | 285.797 | 162.639 | 15.822 | 58.411 | 71.785 | 3.802 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 4 | 5 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 |
| Active imobilizate | 831.160 | 1.305.720 | 2.113.135 | 218.559 | 305.759 | 436.428 | 217.565 | 113.103 |
| Active circulante | 233.426 | 423.076 | 535.306 | 385.556 | 245.728 | 230.226 | 117.336 | 143.130 |
| Stocuri | 41.055 | 41.055 | 41.055 | 181.082 | 53.157 | - | 40.385 | 24.531 |
| Creanțe | 176.418 | 269.684 | 345.763 | 156.713 | 96.725 | 257.622 | 70.580 | 115.734 |
| Datorii | 1.531.545 | 1.426.194 | 2.254.759 | 415.884 | 541.047 | 596.869 | 283.142 | 254.812 |
| Capitaluri proprii | -301.923 | 467.638 | 455.896 | 259.706 | 109.635 | 93.813 | 75.787 | 4.002 |
Firma a pierdut 271 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 15% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
125% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. DEN & OL & TRANS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a DEN & OL & TRANS SRL în 2024 a fost de 200.966 lei, în scădere cu 84% față de 2023.
În 2024, DEN & OL & TRANS SRL a înregistrat o pierdere netă de 544.542 lei.
Activitatea principală a DEN & OL & TRANS SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
DEN & OL & TRANS SRL are sediul social la adresa Liliacului Nr. 47, Sat Satu Nou, Comuna Muntenii de Sus, Jud. Vaslui.
Nu. DEN & OL & TRANS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. DEN & OL & TRANS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].