ActivăSRL

DELTA STRUCTURE SRL

Str. Brătăşanca Nr. 70, Sector 5 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 51478

CAEN 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CUI
25748865
Reg. Com.
J2009007572400
Înființată
7 iulie 2009
Vechime
17 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
2,0 mil. lei
Profit net 2025
356 mii lei
Angajați 2025
4

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.07.2009

Rezumat

Pe scurt

DELTA STRUCTURE SRL (CUI 25748865) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 5), înființată în 2009. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,02 mil. lei (+46% față de 2024) și un profit net de 355.885 lei, cu 4 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
25748865
Nr. Reg. Com.
J2009007572400
EUID
ROONRC.J2009007572400
Cod CAEN principal
7112 - Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Data înființării
7 iulie 2009
Vechime
17 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Brătăşanca Nr. 70, Sector 5 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 51478

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • J••• LUC•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+46,3% față de 2024

2.022.680 RON

2024: 1.382.091 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 413.377 RONAnul 2017: 635.604 RONAnul 2018: 1.254.650 RONAnul 2019: 1.738.836 RONAnul 2020: 1.370.774 RONAnul 2021: 828.241 RONAnul 2022: 2.327.771 RONAnul 2023: 1.561.068 RONAnul 2024: 1.382.091 RONAnul 2025: 2.022.680 RON

Profit net 2025

+123,2% față de 2024

355.885 RON

2024: 159.469 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 173.136 RONAnul 2017: 387.779 RONAnul 2018: 774.869 RONAnul 2019: 1.128.422 RONAnul 2020: 898.344 RONAnul 2021: 52.971 RONAnul 2022: 1.086.533 RONAnul 2023: 627.365 RONAnul 2024: 159.469 RONAnul 2025: 355.885 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2,0 mil. lei
    Profit net
    356 mii lei
    Angajați
    4
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    159 mii lei
    Angajați
    4
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    627 mii lei
    Angajați
    4
  • 2022

    Cifra de afaceri
    2,3 mil. lei
    Profit net
    1,1 mil. lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    828 mii lei
    Profit net
    53 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    898 mii lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    1,1 mil. lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    775 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    636 mii lei
    Profit net
    388 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    413 mii lei
    Profit net
    173 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
18%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 17,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,81Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 81% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
70%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

70% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2009

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/7572/2009.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DELTA STRUCTURE SRL

Este DELTA STRUCTURE SRL activă?

Da. DELTA STRUCTURE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DELTA STRUCTURE SRL?

Cifra de afaceri a DELTA STRUCTURE SRL în 2025 a fost de 2.022.680 lei (2,02 mil. lei), în creștere cu 46% față de 2024.

Ce profit a avut DELTA STRUCTURE SRL în 2025?

În 2025, DELTA STRUCTURE SRL a înregistrat un profit net de 355.885 lei.

Ce activitate are DELTA STRUCTURE SRL?

Activitatea principală a DELTA STRUCTURE SRL este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Unde are sediul DELTA STRUCTURE SRL?

DELTA STRUCTURE SRL are sediul social la adresa Str. Brătășanca Nr. 70, Sector 5 Mun. București, Jud. București, 51478.

DELTA STRUCTURE SRL este plătitoare de TVA?

Da. DELTA STRUCTURE SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

DELTA STRUCTURE SRL are datorii la ANAF?

Nu. DELTA STRUCTURE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DELTA STRUCTURE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].