ActivăSRL

DELTA PROD SRL

Str. Griviţa Nr. 26A, Municipiul Călăraşi, Jud. Călăraşi

CAEN 4772: Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele

CUI
22338488
Reg. Com.
J51/548/2007
Înființată
30 august 2007
Vechime
19 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
187 mii lei
Profit net 2025
89 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 30.08.2007

Rezumat

Pe scurt

DELTA PROD SRL (CUI 22338488) este o societate cu răspundere limitată activă din Călărași, înființată în 2007. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN 4772).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 186.952 lei (-3,3% față de 2024) și un profit net de 88.940 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
22338488
Nr. Reg. Com.
J51/548/2007
EUID
ROONRC.J51/548/2007
Cod CAEN principal
4772 - Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
Data înființării
30 august 2007
Vechime
19 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Griviţa Nr. 26A, Municipiul Călăraşi, Jud. Călăraşi

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • P••• NICO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-3,3% față de 2024

186.952 RON

2024: 193.369 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 129.411 RONAnul 2017: 171.657 RONAnul 2018: 195.366 RONAnul 2019: 123.302 RONAnul 2020: 80.235 RONAnul 2021: 94.062 RONAnul 2022: 156.770 RONAnul 2023: 140.884 RONAnul 2024: 193.369 RONAnul 2025: 186.952 RON

Profit net 2025

+287003,2% față de 2024

88.940 RON

2024: -31 RON

-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -1.264 RONAnul 2017: 412 RONAnul 2018: 1.730 RONAnul 2019: -41.353 RONAnul 2020: 57.922 RONAnul 2021: 2.581 RONAnul 2022: -32.548 RONAnul 2023: -49.896 RONAnul 2024: -31 RONAnul 2025: 88.940 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    187 mii lei
    Profit net
    89 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    193 mii lei
    Profit net
    -31 lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    141 mii lei
    Profit net
    -50 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    157 mii lei
    Profit net
    -33 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    94 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    80 mii lei
    Profit net
    58 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    123 mii lei
    Profit net
    -41 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    195 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    172 mii lei
    Profit net
    412 lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    129 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
48%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 47,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,13Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,13 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
88%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

88% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Călărași cu nr. J51/548/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DELTA PROD SRL

Este DELTA PROD SRL activă?

Da. DELTA PROD SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DELTA PROD SRL?

Cifra de afaceri a DELTA PROD SRL în 2025 a fost de 186.952 lei, în scădere cu 3,3% față de 2024.

Ce profit a avut DELTA PROD SRL în 2025?

În 2025, DELTA PROD SRL a înregistrat un profit net de 88.940 lei.

Ce activitate are DELTA PROD SRL?

Activitatea principală a DELTA PROD SRL este Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN 4772).

Unde are sediul DELTA PROD SRL?

DELTA PROD SRL are sediul social la adresa Str. Grivița Nr. 26A, Municipiul Călărași, Jud. Călărași.

DELTA PROD SRL este plătitoare de TVA?

Da. DELTA PROD SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

DELTA PROD SRL are datorii la ANAF?

Nu. DELTA PROD SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DELTA PROD SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].