RadiatăSRL

DELICAT COM SRL

Str. MIHAI EMINESCU Nr. 5, Municipiul Gherla, Jud. Cluj, 3475

CAEN 5211: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
203528
Reg. Com.
J12/497/1991
Înființată
19 aprilie 1991
Vechime
35 de ani, 6 luni

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 28.05.2009

Rezumat

Pe scurt

DELICAT COM SRL (CUI 203528) a fost o societate cu răspundere limitată din Gherla, județul Cluj, înființată în 1991 și radiată în 2009. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 5211).

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
203528
Nr. Reg. Com.
J12/497/1991
EUID
ROONRC.J12/497/1991
Cod CAEN principal
5211 - Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
19 aprilie 1991
Vechime
35 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. MIHAI EMINESCU Nr. 5, Municipiul Gherla, Jud. Cluj, 3475

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • MA••• MA••• ••• CAB.IND••• •• PRA••• •• INSOLVE•••
  • S••• VAS••• FLO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2014

    Stare nouă la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2004, 2005

  2. 2009

    Radierea din Registrul Comerțului

  3. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 1995

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 1991

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/497/1991.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DELICAT COM SRL

Este DELICAT COM SRL activă?

Nu. DELICAT COM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2009.

Ce activitate avea DELICAT COM SRL?

Activitatea principală a DELICAT COM SRL era Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 5211).

Unde avea sediul DELICAT COM SRL?

DELICAT COM SRL avea sediul social la adresa Str. MIHAI EMINESCU Nr. 5, Municipiul Gherla, Jud. Cluj, 3475.

DELICAT COM SRL are datorii la ANAF?

Nu. DELICAT COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DELICAT COM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].