ActivăSRL

DELIA STIL S.R.L.

Str. Eugen Ionescu Nr. 1, Bl. 1ABC, Sc. C, Ap. 20, Mun. Slatina, Jud. Olt, 230021

CAEN 9602: Coafură și alte activități de înfrumusețare

CUI
22477974
Reg. Com.
J28/781/2007
Înființată
27 septembrie 2007
Vechime
19 ani
Cifra de afaceri 2025
248 mii lei
Profit net 2025
13 mii lei
Angajați 2025
4

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 27.09.2007

Rezumat

Pe scurt

DELIA STIL S.R.L. (CUI 22477974) este o societate cu răspundere limitată activă din Slatina, județul Olt, înființată în 2007. Activitatea principală este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 248.341 lei (+26% față de 2024) și un profit net de 12.722 lei, cu 4 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
22477974
Nr. Reg. Com.
J28/781/2007
EUID
ROONRC.J28/781/2007
Cod CAEN principal
9602 - Coafură și alte activități de înfrumusețare
Data înființării
27 septembrie 2007
Vechime
19 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Eugen Ionescu Nr. 1, Bl. 1ABC, Sc. C, Ap. 20, Mun. Slatina, Jud. Olt, 230021

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PIS••• •• LI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+26,1% față de 2024

248.341 RON

2024: 196.965 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 213.177 RONAnul 2017: 205.915 RONAnul 2018: 294.277 RONAnul 2019: 297.314 RONAnul 2020: 195.161 RONAnul 2021: 265.145 RONAnul 2022: 262.361 RONAnul 2023: 181.317 RONAnul 2024: 196.965 RONAnul 2025: 248.341 RON

Profit net 2025

+1057,6% față de 2024

12.722 RON

2024: 1.099 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 17.582 RONAnul 2017: 26.652 RONAnul 2018: 126.526 RONAnul 2019: 29.131 RONAnul 2020: 49.182 RONAnul 2021: 121.880 RONAnul 2022: 84.746 RONAnul 2023: 25.724 RONAnul 2024: 1.099 RONAnul 2025: 12.722 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    248 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    4
  • 2024

    Cifra de afaceri
    197 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    181 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    262 mii lei
    Profit net
    85 mii lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    265 mii lei
    Profit net
    122 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    195 mii lei
    Profit net
    49 mii lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    297 mii lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    6
  • 2018

    Cifra de afaceri
    294 mii lei
    Profit net
    127 mii lei
    Angajați
    5
  • 2017

    Cifra de afaceri
    206 mii lei
    Profit net
    27 mii lei
    Angajați
    5
  • 2016

    Cifra de afaceri
    213 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    7

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
5,1%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 5,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,23Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,23 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
20%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

20% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2018

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2007

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Olt cu nr. J28/781/2007, sub denumirea DELIA STIL SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DELIA STIL S.R.L.

Este DELIA STIL S.R.L. activă?

Da. DELIA STIL S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DELIA STIL S.R.L.?

Cifra de afaceri a DELIA STIL S.R.L. în 2025 a fost de 248.341 lei, în creștere cu 26% față de 2024.

Ce profit a avut DELIA STIL S.R.L. în 2025?

În 2025, DELIA STIL S.R.L. a înregistrat un profit net de 12.722 lei.

Ce activitate are DELIA STIL S.R.L.?

Activitatea principală a DELIA STIL S.R.L. este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

Unde are sediul DELIA STIL S.R.L.?

DELIA STIL S.R.L. are sediul social la adresa Str. Eugen Ionescu Nr. 1, Bl. 1ABC, Sc. C, Ap. 20, Mun. Slatina, Jud. Olt, 230021.

DELIA STIL S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. DELIA STIL S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

DELIA STIL S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. DELIA STIL S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DELIA STIL S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].