ActivăSRL

DELCASA S.R.L.

Str. CHIPAROSULUI Nr. 38, Et. P, Sector 3 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 31122

CAEN 7111: Activități de arhitectură

CUI
11717745
Reg. Com.
J40/3899/1999
Înființată
27 aprilie 1999
Vechime
27 de ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
166 mii lei
Profit net 2025
124 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 27.04.1999

Rezumat

Pe scurt

DELCASA S.R.L. (CUI 11717745) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 3), înființată în 1999. Activitatea principală este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 165.754 lei (+748% față de 2024) și un profit net de 124.184 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
11717745
Nr. Reg. Com.
J40/3899/1999
EUID
ROONRC.J40/3899/1999
Cod CAEN principal
7111 - Activități de arhitectură
Data înființării
27 aprilie 1999
Vechime
27 de ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. CHIPAROSULUI Nr. 38, Et. P, Sector 3 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 31122

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • DELE••• PE••• MI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+748,4% față de 2024

165.754 RON

2024: 19.538 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 107.794 RONAnul 2017: 96.761 RONAnul 2018: 423.438 RONAnul 2019: 163.733 RONAnul 2020: 7.956 RONAnul 2021: 51.382 RONAnul 2022: 102.435 RONAnul 2023: 44.272 RONAnul 2024: 19.538 RONAnul 2025: 165.754 RON

Profit net 2025

+270,3% față de 2024

124.184 RON

2024: -72.915 RON

-200k-100k0100k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -4.001 RONAnul 2017: -29.247 RONAnul 2018: 171.060 RONAnul 2019: 775 RONAnul 2020: -153.848 RONAnul 2021: -134.424 RONAnul 2022: -123.305 RONAnul 2023: -117.344 RONAnul 2024: -72.915 RONAnul 2025: 124.184 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    166 mii lei
    Profit net
    124 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    20 mii lei
    Profit net
    -73 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    44 mii lei
    Profit net
    -117 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    102 mii lei
    Profit net
    -123 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    51 mii lei
    Profit net
    -134 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    8 mii lei
    Profit net
    -154 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    164 mii lei
    Profit net
    775 lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    423 mii lei
    Profit net
    171 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    97 mii lei
    Profit net
    -29 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    108 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
75%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 74,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,28Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 28% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
356%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

356% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2018

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 1999

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/3899/1999, sub denumirea DELCASA SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DELCASA S.R.L.

Este DELCASA S.R.L. activă?

Da. DELCASA S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DELCASA S.R.L.?

Cifra de afaceri a DELCASA S.R.L. în 2025 a fost de 165.754 lei, în creștere cu 748% față de 2024.

Ce profit a avut DELCASA S.R.L. în 2025?

În 2025, DELCASA S.R.L. a înregistrat un profit net de 124.184 lei.

Ce activitate are DELCASA S.R.L.?

Activitatea principală a DELCASA S.R.L. este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

Unde are sediul DELCASA S.R.L.?

DELCASA S.R.L. are sediul social la adresa Str. CHIPAROSULUI Nr. 38, Et. P, Sector 3 Mun. București, Jud. București, 31122.

DELCASA S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. DELCASA S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

DELCASA S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. DELCASA S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DELCASA S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].