Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 66,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
DEFCON MANAGEMENT SRL (CUI 36318863) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 2), înființată în 2016. Activitatea principală este Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8299).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 694.526 lei (+39% față de 2024) și un profit net de 463.380 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | - |
| 2017 | 213.055 lei |
| 2018 | 511.489 lei |
| 2019 | 82.860 lei |
| 2020 | 114.802 lei |
| 2021 | 537.197 lei |
| 2022 | 979.122 lei |
| 2023 | 1.669.563 lei |
| 2024 | 499.787 lei |
| 2025 | 694.526 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 694.526 | 499.787 | 1.669.563 | 979.122 | 537.197 | 114.802 | 82.860 | 511.489 | 213.055 | - |
| Profit net | 463.380 | 349.139 | 1.204.947 | 876.314 | 505.541 | 105.467 | 81.651 | 422.579 | 165.024 | -338 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | 0 | 27.284 | 60.026 | 92.877 | 125.878 | 629 | - | 213 | 608 | 1.095 |
| Active circulante | 1.207.453 | 335.234 | 2.467.946 | 2.081.001 | 390.772 | 65.968 | 84.445 | 442.416 | 179.487 | 1.412 |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 240 | 240 | 240 | 240 |
| Creanțe | 496.965 | 16.942 | 15.301 | 868.370 | 3.619 | 10.168 | 812 | 642 | 32.241 | - |
| Datorii | 743.383 | 13.139 | 1.304.898 | 1.297.323 | 10.869 | 3.116 | 2.554 | 19.850 | 15.209 | 2.645 |
| Capitaluri proprii | 464.070 | 349.379 | 1.223.074 | 876.555 | 505.781 | 63.481 | 81.891 | 422.779 | 164.886 | -138 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 66,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,62 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
62% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. DEFCON MANAGEMENT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a DEFCON MANAGEMENT SRL în 2025 a fost de 694.526 lei, în creștere cu 39% față de 2024.
În 2025, DEFCON MANAGEMENT SRL a înregistrat un profit net de 463.380 lei.
Activitatea principală a DEFCON MANAGEMENT SRL este Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8299).
DEFCON MANAGEMENT SRL are sediul social la adresa ZARANDULUI Nr. 6, Bl. 469, Et. 1, Ap. 10, CAMERA 1, București Sectorul 2, Jud. București, 21691.
Da. DEFCON MANAGEMENT SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. DEFCON MANAGEMENT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].