ActivăSRL

DECRA PRO CONSTRUCT S.R.L.

Str. Lt. Scarlat Mareş Nr. 4, Sector 3 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 31875

CAEN 4341: Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

CUI
39149505
Reg. Com.
J2018004749403
Înființată
5 aprilie 2018
Vechime
8 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
1,3 mil. lei
Profit net 2025
2 mii lei
Angajați 2025
7

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 05.04.2018

Rezumat

Pe scurt

DECRA PRO CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39149505) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 3), înființată în 2018. Activitatea principală este Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN 4341).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,26 mil. lei (+224% față de 2024) și un profit net de 1.537 lei, cu 7 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
39149505
Nr. Reg. Com.
J2018004749403
EUID
ROONRC.J2018004749403
Cod CAEN principal
4341 - Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Data înființării
5 aprilie 2018
Vechime
8 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Lt. Scarlat Mareş Nr. 4, Sector 3 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 31875

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ȘU••• MAR••• I•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+223,9% față de 2024

1.263.096 RON

2024: 390.012 RON

0500k1 mil2 mil20182019202020212022202320242025Anul 2018: 300.884 RONAnul 2019: 267.812 RONAnul 2020: 916.308 RONAnul 2021: 503.979 RONAnul 2022: 256.569 RONAnul 2023: 443.277 RONAnul 2024: 390.012 RONAnul 2025: 1.263.096 RON

Profit net 2025

-81,4% față de 2024

1.537 RON

2024: 8.251 RON

010k20k30k20182019202020212022202320242025Anul 2018: 1.972 RONAnul 2019: 22.949 RONAnul 2020: 28.393 RONAnul 2021: 19.732 RONAnul 2022: 592 RONAnul 2023: 5.979 RONAnul 2024: 8.251 RONAnul 2025: 1.537 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    7
  • 2024

    Cifra de afaceri
    390 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    6
  • 2023

    Cifra de afaceri
    443 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    8
  • 2022

    Cifra de afaceri
    257 mii lei
    Profit net
    592 lei
    Angajați
    10
  • 2021

    Cifra de afaceri
    504 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    6
  • 2020

    Cifra de afaceri
    916 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    13
  • 2019

    Cifra de afaceri
    268 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    7
  • 2018

    Cifra de afaceri
    301 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,1%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,06Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,06 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
94%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

94% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Figurează în lista ANAF a debitorilor

  2. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2018

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/4749/2018.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DECRA PRO CONSTRUCT S.R.L.

Este DECRA PRO CONSTRUCT S.R.L. activă?

Da. DECRA PRO CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DECRA PRO CONSTRUCT S.R.L.?

Cifra de afaceri a DECRA PRO CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 1.263.096 lei (1,26 mil. lei), în creștere cu 224% față de 2024.

Ce profit a avut DECRA PRO CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

În 2025, DECRA PRO CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat un profit net de 1.537 lei.

Ce activitate are DECRA PRO CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a DECRA PRO CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN 4341).

Unde are sediul DECRA PRO CONSTRUCT S.R.L.?

DECRA PRO CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Str. Lt. Scarlat Mareș Nr. 4, Sector 3 Mun. București, Jud. București, 31875.

DECRA PRO CONSTRUCT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. DECRA PRO CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

DECRA PRO CONSTRUCT S.R.L. are datorii la ANAF?

Da. DECRA PRO CONSTRUCT S.R.L. figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DECRA PRO CONSTRUCT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].