ActivăSRL

DECOR & PACK SRL

Str. Ecologiştilor Nr. 75, Mun. Săcele, Jud. Braşov, 505600

CAEN 4690: Comerț cu ridicata nespecializat

CUI
28833442
Reg. Com.
J2011001180086
Înființată
11 iulie 2011
Vechime
15 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
4,0 mil. lei
Profit net 2025
83 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.07.2011

Rezumat

Pe scurt

DECOR & PACK SRL (CUI 28833442) este o societate cu răspundere limitată activă din Săcele, județul Brașov, înființată în 2011. Activitatea principală este Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN 4690).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,99 mil. lei (-10% față de 2024) și un profit net de 82.560 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
28833442
Nr. Reg. Com.
J2011001180086
EUID
ROONRC.J2011001180086
Cod CAEN principal
4690 - Comerț cu ridicata nespecializat
Data înființării
11 iulie 2011
Vechime
15 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ecologiştilor Nr. 75, Mun. Săcele, Jud. Braşov, 505600

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MOR••• VIOR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-10,1% față de 2024

3.993.191 RON

2024: 4.439.588 RON

02 mil4 mil6 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 2.258.304 RONAnul 2017: 2.830.533 RONAnul 2018: 3.140.088 RONAnul 2019: 3.643.786 RONAnul 2020: 3.354.796 RONAnul 2021: 4.757.199 RONAnul 2022: 5.290.190 RONAnul 2023: 4.933.209 RONAnul 2024: 4.439.588 RONAnul 2025: 3.993.191 RON

Profit net 2025

-16,5% față de 2024

82.560 RON

2024: 98.842 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 56.682 RONAnul 2017: 87.919 RONAnul 2018: 63.271 RONAnul 2019: 45.217 RONAnul 2020: 69.126 RONAnul 2021: 705.542 RONAnul 2022: 225.852 RONAnul 2023: 139.179 RONAnul 2024: 98.842 RONAnul 2025: 82.560 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    4,0 mil. lei
    Profit net
    83 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    4,4 mil. lei
    Profit net
    99 mii lei
    Angajați
    6
  • 2023

    Cifra de afaceri
    4,9 mil. lei
    Profit net
    139 mii lei
    Angajați
    6
  • 2022

    Cifra de afaceri
    5,3 mil. lei
    Profit net
    226 mii lei
    Angajați
    8
  • 2021

    Cifra de afaceri
    4,8 mil. lei
    Profit net
    706 mii lei
    Angajați
    8
  • 2020

    Cifra de afaceri
    3,4 mil. lei
    Profit net
    69 mii lei
    Angajați
    8
  • 2019

    Cifra de afaceri
    3,6 mil. lei
    Profit net
    45 mii lei
    Angajați
    6
  • 2018

    Cifra de afaceri
    3,1 mil. lei
    Profit net
    63 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    2,8 mil. lei
    Profit net
    88 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    2,3 mil. lei
    Profit net
    57 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
2,1%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,75Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 75% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
61%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

61% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2011

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1180/2011.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DECOR & PACK SRL

Este DECOR & PACK SRL activă?

Da. DECOR & PACK SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DECOR & PACK SRL?

Cifra de afaceri a DECOR & PACK SRL în 2025 a fost de 3.993.191 lei (3,99 mil. lei), în scădere cu 10% față de 2024.

Ce profit a avut DECOR & PACK SRL în 2025?

În 2025, DECOR & PACK SRL a înregistrat un profit net de 82.560 lei.

Ce activitate are DECOR & PACK SRL?

Activitatea principală a DECOR & PACK SRL este Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN 4690).

Unde are sediul DECOR & PACK SRL?

DECOR & PACK SRL are sediul social la adresa Str. Ecologiștilor Nr. 75, Mun. Săcele, Jud. Brașov, 505600.

DECOR & PACK SRL este plătitoare de TVA?

Da. DECOR & PACK SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

DECOR & PACK SRL are datorii la ANAF?

Nu. DECOR & PACK SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DECOR & PACK SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].