Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 10,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
DECFAN SRL (CUI 25113960) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Gădălin, Comuna Jucu, județul Cluj, înființată în 2009. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 956.895 lei (+40% față de 2024) și un profit net de 102.589 lei, cu 4 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 186.671 lei |
| 2017 | 574.892 lei |
| 2018 | 544.363 lei |
| 2019 | 368.333 lei |
| 2020 | 271.974 lei |
| 2021 | 323.005 lei |
| 2022 | 348.832 lei |
| 2023 | 427.412 lei |
| 2024 | 685.449 lei |
| 2025 | 956.895 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 956.895 | 685.449 | 427.412 | 348.832 | 323.005 | 271.974 | 368.333 | 544.363 | 574.892 | 186.671 |
| Profit net | 102.589 | 112.525 | 51.740 | 5.570 | 13.081 | -9.234 | -93.401 | 2.461 | 126.659 | 14.099 |
| Număr mediu de angajați | 4 | 3 | 3 | 3 | 4 | 2 | 4 | 5 | 2 | 1 |
| Active imobilizate | 142.931 | 115.976 | 135.894 | 26.718 | 51.521 | 51.263 | 86.445 | 139.905 | 191.893 | 62.260 |
| Active circulante | 361.457 | 431.304 | 328.450 | 383.762 | 394.961 | 108.792 | 105.672 | 186.520 | 166.690 | 64.844 |
| Stocuri | 138.414 | 209.126 | 113.116 | 113.116 | 109.749 | 9.305 | 2.449 | 37.830 | 21.759 | 16.431 |
| Creanțe | 34.345 | 53.887 | 47.598 | 39.977 | 47.584 | 31.737 | 31.179 | 42.323 | 33.589 | 31.295 |
| Datorii | 398.925 | 400.755 | 414.500 | 352.949 | 395.228 | 121.661 | 123.655 | 164.562 | 210.584 | 94.361 |
| Capitaluri proprii | 106.371 | 148.227 | 52.006 | 57.879 | 52.309 | 39.228 | 68.462 | 161.863 | 159.402 | 32.743 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 10,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 91% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
79% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. DECFAN SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a DECFAN SRL în 2025 a fost de 956.895 lei, în creștere cu 40% față de 2024.
În 2025, DECFAN SRL a înregistrat un profit net de 102.589 lei.
Activitatea principală a DECFAN SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
DECFAN SRL are sediul social la adresa 1Mai Nr. 3, Sat Gădălin, Comuna Jucu, Jud. Cluj.
Da. DECFAN SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. DECFAN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].