ActivăSRL

DEBITARE ÎNDOIRE SUDURA S.R.L.

Str. Rudeni Nr. 114, Orş. Chitila, Jud. Ilfov, 77045

CAEN 4612: Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie

CUI
27745490
Reg. Com.
J2018003158237
Înființată
25 noiembrie 2010
Vechime
15 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
21,3 mil. lei
Profit net 2025
-14,5 mil. lei
Angajați 2025
17

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: TRANSFER(SOSIRE) din data 04.07.2018

Rezumat

Pe scurt

DEBITARE ÎNDOIRE SUDURA S.R.L. (CUI 27745490) este o societate cu răspundere limitată activă din Chitila, județul Ilfov, înființată în 2010. Activitatea principală este Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie (CAEN 4612).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 21,3 mil. lei (-22% față de 2024) și o pierdere netă de 14,5 mil. lei, cu 17 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
27745490
Nr. Reg. Com.
J2018003158237
EUID
ROONRC.J2018003158237
Cod CAEN principal
4612 - Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie
Data înființării
25 noiembrie 2010
Înmatricularea actuală
5 iulie 2018
Vechime
15 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Rudeni Nr. 114, Orş. Chitila, Jud. Ilfov, 77045

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SCOBIO••• MIH•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-22,4% față de 2024

21.301.330 RON

2024: 27.459.928 RON

020 mil40 mil60 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 12.991.320 RONAnul 2017: 19.082.037 RONAnul 2018: 27.031.350 RONAnul 2019: 28.281.074 RONAnul 2020: 21.408.384 RONAnul 2021: 24.340.211 RONAnul 2022: 35.507.419 RONAnul 2023: 47.558.337 RONAnul 2024: 27.459.928 RONAnul 2025: 21.301.330 RON

Profit net 2025

-12800,1% față de 2024

-14.535.411 RON

2024: 114.451 RON

-15 mil-10 mil-5 mil05 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 2.417.142 RONAnul 2017: 1.669.224 RONAnul 2018: 2.759.275 RONAnul 2019: 3.522.531 RONAnul 2020: 896.674 RONAnul 2021: 1.033.179 RONAnul 2022: 2.844.804 RONAnul 2023: 3.952.461 RONAnul 2024: 114.451 RONAnul 2025: -14.535.411 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    21,3 mil. lei
    Profit net
    -14,5 mil. lei
    Angajați
    17
  • 2024

    Cifra de afaceri
    27,5 mil. lei
    Profit net
    114 mii lei
    Angajați
    17
  • 2023

    Cifra de afaceri
    47,6 mil. lei
    Profit net
    4,0 mil. lei
    Angajați
    19
  • 2022

    Cifra de afaceri
    35,5 mil. lei
    Profit net
    2,8 mil. lei
    Angajați
    21
  • 2021

    Cifra de afaceri
    24,3 mil. lei
    Profit net
    1,0 mil. lei
    Angajați
    20
  • 2020

    Cifra de afaceri
    21,4 mil. lei
    Profit net
    897 mii lei
    Angajați
    20
  • 2019

    Cifra de afaceri
    28,3 mil. lei
    Profit net
    3,5 mil. lei
    Angajați
    21
  • 2018

    Cifra de afaceri
    27,0 mil. lei
    Profit net
    2,8 mil. lei
    Angajați
    19
  • 2017

    Cifra de afaceri
    19,1 mil. lei
    Profit net
    1,7 mil. lei
    Angajați
    24
  • 2016

    Cifra de afaceri
    13,0 mil. lei
    Profit net
    2,4 mil. lei
    Angajați
    27

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-68%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 68,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,65Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 65% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
143%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

143% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2018

    Mutarea sediului în alt județ

    Teleorman → Ilfov. Nr. Reg. Com. nou: J23/3158/2018.

  5. 2010

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Teleorman cu nr. J34/579/2010, sub denumirea DEBITARE ÎNDOIRE SUDURA SRL.

  6. Înregistrarea în scopuri de TVA

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DEBITARE ÎNDOIRE SUDURA S.R.L.

Este DEBITARE ÎNDOIRE SUDURA S.R.L. activă?

Da. DEBITARE ÎNDOIRE SUDURA S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DEBITARE ÎNDOIRE SUDURA S.R.L.?

Cifra de afaceri a DEBITARE ÎNDOIRE SUDURA S.R.L. în 2025 a fost de 21.301.330 lei (21,3 mil. lei), în scădere cu 22% față de 2024.

Ce profit a avut DEBITARE ÎNDOIRE SUDURA S.R.L. în 2025?

În 2025, DEBITARE ÎNDOIRE SUDURA S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 14,5 mil. lei (14.535.411 lei).

Ce activitate are DEBITARE ÎNDOIRE SUDURA S.R.L.?

Activitatea principală a DEBITARE ÎNDOIRE SUDURA S.R.L. este Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie (CAEN 4612).

Unde are sediul DEBITARE ÎNDOIRE SUDURA S.R.L.?

DEBITARE ÎNDOIRE SUDURA S.R.L. are sediul social la adresa Str. Rudeni Nr. 114, Orș. Chitila, Jud. Ilfov, 77045.

DEBITARE ÎNDOIRE SUDURA S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. DEBITARE ÎNDOIRE SUDURA S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

DEBITARE ÎNDOIRE SUDURA S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. DEBITARE ÎNDOIRE SUDURA S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DEBITARE ÎNDOIRE SUDURA S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].