ActivăSRL

DE LUCA SRL

Str. Calea Moţilor Nr. 151, Mun. Alba Iulia, Jud. Alba, 510065

CAEN 6831: Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

CUI
17132189
Reg. Com.
J01/49/2005
Înființată
19 ianuarie 2005
Vechime
21 de ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
31 mii lei
Profit net 2025
-21 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 19.01.2005

Rezumat

Pe scurt

DE LUCA SRL (CUI 17132189) este o societate cu răspundere limitată activă din Alba Iulia, județul Alba, înființată în 2005. Activitatea principală este Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (CAEN 6831).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 30.741 lei (-12% față de 2024) și o pierdere netă de 21.287 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
17132189
Nr. Reg. Com.
J01/49/2005
EUID
ROONRC.J01/49/2005
Cod CAEN principal
6831 - Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
Data înființării
19 ianuarie 2005
Vechime
21 de ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Calea Moţilor Nr. 151, Mun. Alba Iulia, Jud. Alba, 510065

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • •• L••• CORR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-12,4% față de 2024

30.741 RON

2024: 35.103 RON

010k20k30k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 11.978 RONAnul 2017: 11.110 RONAnul 2018: 2.040 RONAnul 2019: 954 RONAnul 2020: 1.082 RONAnul 2021: 17.679 RONAnul 2022: 18.270 RONAnul 2023: 17.067 RONAnul 2024: 35.103 RONAnul 2025: 30.741 RON

Profit net 2025

-116,9% față de 2024

-21.287 RON

2024: 126.287 RON

-50k050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -7.344 RONAnul 2017: -6.517 RONAnul 2018: -17.403 RONAnul 2019: -16.556 RONAnul 2020: -8.708 RONAnul 2021: 6.072 RONAnul 2022: 7.815 RONAnul 2023: -33.765 RONAnul 2024: 126.287 RONAnul 2025: -21.287 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    31 mii lei
    Profit net
    -21 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    126 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    -34 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    18 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    18 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    954 lei
    Profit net
    -17 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    -17 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    11 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    12 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-69%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 69,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,37Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 37% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
84%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

84% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2011

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2006

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. 2005

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Alba cu nr. J1/49/2005.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DE LUCA SRL

Este DE LUCA SRL activă?

Da. DE LUCA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DE LUCA SRL?

Cifra de afaceri a DE LUCA SRL în 2025 a fost de 30.741 lei, în scădere cu 12% față de 2024.

Ce profit a avut DE LUCA SRL în 2025?

În 2025, DE LUCA SRL a înregistrat o pierdere netă de 21.287 lei.

Ce activitate are DE LUCA SRL?

Activitatea principală a DE LUCA SRL este Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (CAEN 6831).

Unde are sediul DE LUCA SRL?

DE LUCA SRL are sediul social la adresa Str. Calea Moților Nr. 151, Mun. Alba Iulia, Jud. Alba, 510065.

DE LUCA SRL este plătitoare de TVA?

Nu. DE LUCA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

DE LUCA SRL are datorii la ANAF?

Nu. DE LUCA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DE LUCA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].