Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 33,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
DE LA CAPAT SRL (CUI 14482546) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 2), înființată în 2002 și radiată în 2017. Activitatea principală era Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
Ultimul bilanț, din 2013, arată o cifră de afaceri de 79.220 lei (-42% față de 2012) și un profit net de 26.364 lei, cu 1 angajat.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2008 | 492.535 lei |
| 2009 | 313.750 lei |
| 2010 | 425.586 lei |
| 2011 | 270.959 lei |
| 2012 | 136.673 lei |
| 2013 | 79.220 lei |
| Indicator | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 79.220 | 136.673 | 270.959 | 425.586 | 313.750 | 492.535 |
| Profit net | 26.364 | -37.495 | -70.808 | -80.336 | -27.392 | -36.909 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 5 | 5 | 3 | 3 | 6 |
| Active imobilizate | 13.878 | 13.878 | 13.878 | 13.878 | 13.878 | 13.878 |
| Active circulante | 49.817 | 69.221 | 90.174 | 156.779 | 220.711 | 189.740 |
| Stocuri | 3.301 | 9.473 | 37.820 | 28.368 | 156.580 | 97.967 |
| Creanțe | 445 | 445 | 978 | 2.879 | 9.033 | 2.482 |
| Datorii | 249.617 | 295.386 | 278.843 | 274.640 | 258.236 | 199.873 |
| Capitaluri proprii | -176.612 | -202.977 | -165.481 | -94.673 | -14.337 | 13.055 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 33,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 20% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
342% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. DE LA CAPAT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2017.
Cifra de afaceri a DE LA CAPAT SRL în 2013 a fost de 79.220 lei, în scădere cu 42% față de 2012.
În 2013, DE LA CAPAT SRL a înregistrat un profit net de 26.364 lei.
Conform bilanțului pe 2013, DE LA CAPAT SRL a avut în medie 1 angajat (față de 5 angajați în 2012).
Activitatea principală a DE LA CAPAT SRL era Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
DE LA CAPAT SRL avea sediul social la adresa Sos. COLENTINA Nr. 62A, Bl. 113, Sc. A, Et. P, Ap. 4, București Sectorul 2, Jud. București, 70000.
Nu. DE LA CAPAT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].