DDOLI TECHNOLOGY S.R.L. Funcțiune Plătitor TVA SRL

Înființată 28.11.2023
SUB CETATE Nr. 7, Ap. 6, Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Jud. Cluj, 407280 4712, Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Prezentare

Pe scurt

DDOLI TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 49200559) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Florești, Comuna Florești, județul Cluj, înființată în 2023. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4712).

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 1,88 mil. lei (+907% față de 2023) și un profit net de 917.397 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2024
1,9 millei
+907,1%, față de 2023
Profit net 2024
917,4 miilei
+858,1%, față de 2023
Angajați 2024
1
0,0%, față de 2023
Marjă netă
48,9%
Capital social
-
Vechime
2ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2023-2024
Cifra de afaceri
AnValoare
2023186.288 lei
20241.876.086 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator20242023
Cifra de afaceri1.876.086186.288
Profit net917.39795.752
Număr mediu de angajați11
Active imobilizate1.5550
Active circulante1.240.36198.296
Stocuri00
Creanțe806.5762.190
Datorii147.1582.544
Capitaluri proprii1.094.75895.752
Ultimul bilanț: 2024. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2024

Marjă netă

Bun
49% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 48,9 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
8,43 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 8,43 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
12% Față de anul anterior: în creștere

12% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Da
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 28.11.2023

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
49200559
Nr. Reg. Com.
J2023005127129
EUID
ROONRC.J2023005127129
Cod CAEN principal
4712, Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Data înființării
28 noiembrie 2023
Vechime
2 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
SUB CETATE Nr. 7, Ap. 6, Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Jud. Cluj, 407280
Domiciliu fiscal
Str. Sub Cetate Nr. 7, Sat Floreşti Com. Floreşti, Jud. Cluj, 407280

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0774••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • CĂ••• DI•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2025
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
2023
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/5127/2023. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre DDOLI TECHNOLOGY S.R.L.

Este DDOLI TECHNOLOGY S.R.L. activă?

Da. DDOLI TECHNOLOGY S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DDOLI TECHNOLOGY S.R.L.?

Cifra de afaceri a DDOLI TECHNOLOGY S.R.L. în 2024 a fost de 1.876.086 lei (1,88 mil. lei), în creștere cu 907% față de 2023.

Ce profit a avut DDOLI TECHNOLOGY S.R.L. în 2024?

În 2024, DDOLI TECHNOLOGY S.R.L. a înregistrat un profit net de 917.397 lei.

Ce activitate are DDOLI TECHNOLOGY S.R.L.?

Activitatea principală a DDOLI TECHNOLOGY S.R.L. este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4712).

Unde are sediul DDOLI TECHNOLOGY S.R.L.?

DDOLI TECHNOLOGY S.R.L. are sediul social la adresa SUB CETATE Nr. 7, Ap. 6, Sat Florești, Comuna Florești, Jud. Cluj, 407280.

DDOLI TECHNOLOGY S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. DDOLI TECHNOLOGY S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

DDOLI TECHNOLOGY S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. DDOLI TECHNOLOGY S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DDOLI TECHNOLOGY S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].