Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 55,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
DD HALF WAY SRL (CUI 26994159) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Balotești, Comuna Izvoru Bârzii, județul Mehedinți, înființată în 2010. Activitatea principală este Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 49.773 lei (+12% față de 2024) și un profit net de 27.753 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 45.863 lei |
| 2017 | 9.736 lei |
| 2018 | 8.598 lei |
| 2019 | 21.847 lei |
| 2020 | 29.588 lei |
| 2021 | 35.746 lei |
| 2022 | 45.314 lei |
| 2023 | 39.970 lei |
| 2024 | 44.546 lei |
| 2025 | 49.773 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 49.773 | 44.546 | 39.970 | 45.314 | 35.746 | 29.588 | 21.847 | 8.598 | 9.736 | 45.863 |
| Profit net | 27.753 | 22.566 | 21.634 | 28.542 | 26.898 | 21.822 | 12.584 | 4.660 | 4.224 | 7.725 |
| Număr mediu de angajați | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 29.844 | 24.836 | 23.216 | 29.444 | 27.866 | 22.412 | 13.511 | 5.339 | 3.854 | 1.553 |
| Stocuri | 475 | - | 829 | - | - | - | - | - | - | 921 |
| Creanțe | 11.800 | - | 810 | - | 1.125 | 480 | - | - | 295 | - |
| Datorii | 1.641 | 1.820 | 1.132 | 452 | 518 | 140 | 477 | 229 | 92 | 2.265 |
| Capitaluri proprii | 28.203 | 23.016 | 22.084 | 28.992 | 27.348 | 22.272 | 13.034 | 5.110 | 3.762 | -712 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 55,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 18,19 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
5,5% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. DD HALF WAY SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a DD HALF WAY SRL în 2025 a fost de 49.773 lei, în creștere cu 12% față de 2024.
În 2025, DD HALF WAY SRL a înregistrat un profit net de 27.753 lei.
Activitatea principală a DD HALF WAY SRL este Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531).
DD HALF WAY SRL are sediul social la adresa BALOTEȘTI Nr. 115, Sat Balotești, Comuna Izvoru Bârzii, Jud. Mehedinți, 227296.
Nu. DD HALF WAY SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. DD HALF WAY SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].