RadiatăSRL

DB PRIORITY PROTECTION SRL

Str. ŞTEFAN CEL MARE, Bl. S4, Sc. A, Et. 4, Ap. 10, Mun. Slobozia, Jud. Ialomiţa

CAEN 7490: Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

CUI
28042421
Reg. Com.
J21/52/2011
Înființată
16 februarie 2011
Vechime
15 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2017
41 mii lei
Profit net 2017
13 mii lei
Angajați 2017
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 06.11.2019

Rezumat

Pe scurt

DB PRIORITY PROTECTION SRL (CUI 28042421) a fost o societate cu răspundere limitată din Slobozia, județul Ialomița, înființată în 2011 și radiată în 2019. Activitatea principală era Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN 7490).

Ultimul bilanț, din 2017, arată o cifră de afaceri de 40.672 lei (+1,4% față de 2016) și un profit net de 13.482 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
28042421
Nr. Reg. Com.
J21/52/2011
EUID
ROONRC.J21/52/2011
Cod CAEN principal
7490 - Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Data înființării
16 februarie 2011
Vechime
15 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. ŞTEFAN CEL MARE, Bl. S4, Sc. A, Et. 4, Ap. 10, Mun. Slobozia, Jud. Ialomiţa

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • GHEOR••• DAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2011 - 2017, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2017

+1,4% față de 2016

40.672 RON

2016: 40.123 RON

020k40k60k2011201220132014201520162017Anul 2011: 27.537 RONAnul 2012: 49.789 RONAnul 2013: 50.633 RONAnul 2014: 49.974 RONAnul 2015: 25.107 RONAnul 2016: 40.123 RONAnul 2017: 40.672 RON

Profit net 2017

-28,4% față de 2016

13.482 RON

2016: 18.835 RON

-20k-10k010k20k2011201220132014201520162017Anul 2011: -10.678 RONAnul 2012: 2.843 RONAnul 2013: 5.278 RONAnul 2014: 8.424 RONAnul 2015: 1 RONAnul 2016: 18.835 RONAnul 2017: 13.482 RON

Evoluție pe ani

  • 2017

    Cifra de afaceri
    41 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    40 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    25 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    50 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    -
  • 2013

    Cifra de afaceri
    51 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2012

    Cifra de afaceri
    50 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2011

    Cifra de afaceri
    28 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2017

Marjă netăBun
33%Față de anul anterior: în scădere
20132014201520162017

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 33,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
4,09Față de anul anterior: în creștere
20132014201520162017

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,09 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
24%Față de anul anterior: în scădere
20132014201520162017

24% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2016

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  6. Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2011 - 2013)
  1. 2013

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2011

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Ialomița cu nr. J21/52/2011.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DB PRIORITY PROTECTION SRL

Este DB PRIORITY PROTECTION SRL activă?

Nu. DB PRIORITY PROTECTION SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2019.

Care este cifra de afaceri a DB PRIORITY PROTECTION SRL?

Cifra de afaceri a DB PRIORITY PROTECTION SRL în 2017 a fost de 40.672 lei, în creștere cu 1,4% față de 2016.

Ce profit a avut DB PRIORITY PROTECTION SRL în 2017?

În 2017, DB PRIORITY PROTECTION SRL a înregistrat un profit net de 13.482 lei.

Câți angajați avea DB PRIORITY PROTECTION SRL?

Conform bilanțului pe 2017, DB PRIORITY PROTECTION SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2016).

Ce activitate avea DB PRIORITY PROTECTION SRL?

Activitatea principală a DB PRIORITY PROTECTION SRL era Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN 7490).

Unde avea sediul DB PRIORITY PROTECTION SRL?

DB PRIORITY PROTECTION SRL avea sediul social la adresa Str. ȘTEFAN CEL MARE, Bl. S4, Sc. A, Et. 4, Ap. 10, Mun. Slobozia, Jud. Ialomița.

DB PRIORITY PROTECTION SRL are datorii la ANAF?

Nu. DB PRIORITY PROTECTION SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DB PRIORITY PROTECTION SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].