ActivăSRL

DAVIO HAS SRL

Aleea Gârbău Nr. 12, Ap. 33 A 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400534

CAEN 6820: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CUI
31760219
Reg. Com.
J2013001879128
Înființată
6 iunie 2013
Vechime
13 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
62 mii lei
Profit net 2025
37 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 06.06.2013

Rezumat

Pe scurt

DAVIO HAS SRL (CUI 31760219) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2013. Activitatea principală este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 62.326 lei (+1,2% față de 2024) și un profit net de 36.551 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
31760219
Nr. Reg. Com.
J2013001879128
EUID
ROONRC.J2013001879128
Cod CAEN principal
6820 - închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Data înființării
6 iunie 2013
Vechime
13 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Aleea Gârbău Nr. 12, Ap. 33 A 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400534

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • HI••• GABRI••• SOR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+1,2% față de 2024

62.326 RON

2024: 61.567 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 307.718 RONAnul 2017: 347.150 RONAnul 2018: 111.348 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 27.547 RONAnul 2021: 60.862 RONAnul 2022: 61.056 RONAnul 2023: 61.256 RONAnul 2024: 61.567 RONAnul 2025: 62.326 RON

Profit net 2025

-10,0% față de 2024

36.551 RON

2024: 40.597 RON

-40k-20k020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -5.983 RONAnul 2017: 8.049 RONAnul 2018: -26.117 RONAnul 2019: -15.869 RONAnul 2020: 4.331 RONAnul 2021: 45.464 RONAnul 2022: 20.340 RONAnul 2023: 38.035 RONAnul 2024: 40.597 RONAnul 2025: 36.551 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    62 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    62 mii lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    61 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    61 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    61 mii lei
    Profit net
    45 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    28 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -16 mii lei
    Angajați
    0
  • 2018

    Cifra de afaceri
    111 mii lei
    Profit net
    -26 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    347 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    308 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
59%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 58,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,02Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 1,7% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
56%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

56% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2017

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2013

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1879/2013.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DAVIO HAS SRL

Este DAVIO HAS SRL activă?

Da. DAVIO HAS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DAVIO HAS SRL?

Cifra de afaceri a DAVIO HAS SRL în 2025 a fost de 62.326 lei, în creștere cu 1,2% față de 2024.

Ce profit a avut DAVIO HAS SRL în 2025?

În 2025, DAVIO HAS SRL a înregistrat un profit net de 36.551 lei.

Ce activitate are DAVIO HAS SRL?

Activitatea principală a DAVIO HAS SRL este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).

Unde are sediul DAVIO HAS SRL?

DAVIO HAS SRL are sediul social la adresa Aleea Gârbău Nr. 12, Ap. 33 A 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400534.

DAVIO HAS SRL este plătitoare de TVA?

Da. DAVIO HAS SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

DAVIO HAS SRL are datorii la ANAF?

Nu. DAVIO HAS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DAVIO HAS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].