RadiatăSRL

DAVILI CONSTRUCT SRL

Str. Oaşului Nr. 282, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400645

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
27401047
Reg. Com.
J12/1491/2010
Înființată
17 septembrie 2010
Vechime
16 ani
Cifra de afaceri 2014
77 mii lei
Profit net 2014
28 mii lei
Angajați 2014
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 21.01.2016

Rezumat

Pe scurt

DAVILI CONSTRUCT SRL (CUI 27401047) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2010 și radiată în 2016. Activitatea principală era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Ultimul bilanț, din 2014, arată o cifră de afaceri de 77.455 lei (-18% față de 2013) și un profit net de 28.268 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
27401047
Nr. Reg. Com.
J12/1491/2010
EUID
ROONRC.J12/1491/2010
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
17 septembrie 2010
Vechime
16 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Oaşului Nr. 282, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400645

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • OLTE••• VIO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2010 - 2014, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2014

-17,7% față de 2013

77.455 RON

2013: 94.121 RON

025k50k75k100k20102011201220132014Anul 2010: 4.150 RONAnul 2011: 31.205 RONAnul 2012: 52.855 RONAnul 2013: 94.121 RONAnul 2014: 77.455 RON

Profit net 2014

+67,4% față de 2013

28.268 RON

2013: 16.887 RON

-10k010k20k30k20102011201220132014Anul 2010: -4.354 RONAnul 2011: 622 RONAnul 2012: -211 RONAnul 2013: 16.887 RONAnul 2014: 28.268 RON

Evoluție pe ani

  • 2014

    Cifra de afaceri
    77 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    1
  • 2013

    Cifra de afaceri
    94 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2012

    Cifra de afaceri
    53 mii lei
    Profit net
    -211 lei
    Angajați
    1
  • 2011

    Cifra de afaceri
    31 mii lei
    Profit net
    622 lei
    Angajați
    1
  • 2010

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2014

Marjă netăBun
36%Față de anul anterior: în creștere
20102011201220132014

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 36,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
27,23Față de anul anterior: în creștere
20102011201220132014

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 27,23 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
3,7%Față de anul anterior: în scădere
20102011201220132014

3,7% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2016

    Stare nouă la ONRC: Lichidare

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2014

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2013

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2010

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1491/2010.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DAVILI CONSTRUCT SRL

Este DAVILI CONSTRUCT SRL activă?

Nu. DAVILI CONSTRUCT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2016.

Care este cifra de afaceri a DAVILI CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a DAVILI CONSTRUCT SRL în 2014 a fost de 77.455 lei, în scădere cu 18% față de 2013.

Ce profit a avut DAVILI CONSTRUCT SRL în 2014?

În 2014, DAVILI CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 28.268 lei.

Câți angajați avea DAVILI CONSTRUCT SRL?

Conform bilanțului pe 2014, DAVILI CONSTRUCT SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2013).

Ce activitate avea DAVILI CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a DAVILI CONSTRUCT SRL era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde avea sediul DAVILI CONSTRUCT SRL?

DAVILI CONSTRUCT SRL avea sediul social la adresa Str. Oașului Nr. 282, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400645.

DAVILI CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. DAVILI CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DAVILI CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].