ActivăSRL

DAVIDEN STAR S.R.L.

ŞINCA NOUĂ Nr. 447A, Sat Şinca Nouă Com. Şinca Nouă, Jud. Braşov, 507210

CAEN 4711: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
43233832
Reg. Com.
J08/2225/2020
Înființată
23 octombrie 2020
Vechime
5 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
411 mii lei
Profit net 2025
-51 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 23.10.2020

Rezumat

Pe scurt

DAVIDEN STAR S.R.L. (CUI 43233832) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Șinca Nouă, județul Brașov, înființată în 2020. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 411.181 lei (+36% față de 2024) și o pierdere netă de 51.349 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
43233832
Nr. Reg. Com.
J08/2225/2020
EUID
ROONRC.J8/2225/2020
Cod CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
23 octombrie 2020
Vechime
5 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
ŞINCA NOUĂ Nr. 447A, Sat Şinca Nouă Com. Şinca Nouă, Jud. Braşov, 507210

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • F••• IULI••• CAR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2020 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+35,7% față de 2024

411.181 RON

2024: 303.051 RON

0200k400k600k202020212022202320242025Anul 2020: 10.070 RONAnul 2021: 179.005 RONAnul 2022: 299.296 RONAnul 2023: 328.345 RONAnul 2024: 303.051 RONAnul 2025: 411.181 RON

Profit net 2025

+5,6% față de 2024

-51.349 RON

2024: -54.413 RON

-60k-40k-20k0202020212022202320242025Anul 2020: -110 RONAnul 2021: -12.089 RONAnul 2022: -4.680 RONAnul 2023: -59.756 RONAnul 2024: -54.413 RONAnul 2025: -51.349 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    411 mii lei
    Profit net
    -51 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    303 mii lei
    Profit net
    -54 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    328 mii lei
    Profit net
    -60 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    299 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    179 mii lei
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    -110 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-12%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 12,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,09Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,09 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
91%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

91% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2023

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. 2020

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/2225/2020.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DAVIDEN STAR S.R.L.

Este DAVIDEN STAR S.R.L. activă?

Da. DAVIDEN STAR S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DAVIDEN STAR S.R.L.?

Cifra de afaceri a DAVIDEN STAR S.R.L. în 2025 a fost de 411.181 lei, în creștere cu 36% față de 2024.

Ce profit a avut DAVIDEN STAR S.R.L. în 2025?

În 2025, DAVIDEN STAR S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 51.349 lei.

Ce activitate are DAVIDEN STAR S.R.L.?

Activitatea principală a DAVIDEN STAR S.R.L. este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Unde are sediul DAVIDEN STAR S.R.L.?

DAVIDEN STAR S.R.L. are sediul social la adresa ȘINCA NOUĂ Nr. 447A, Sat Șinca Nouă Com. Șinca Nouă, Jud. Brașov, 507210.

DAVIDEN STAR S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. DAVIDEN STAR S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

DAVIDEN STAR S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. DAVIDEN STAR S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DAVIDEN STAR S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].