Marjă netă
SlabFirma a pierdut 20,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
DAVID ROCA'S SRL (CUI 38096313) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 6), înființată în 2017. Activitatea principală este Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei (CAEN 2370).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 52.300 lei (-45% față de 2024) și o pierdere netă de 10.794 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2017 | 3.900 lei |
| 2018 | 40.380 lei |
| 2019 | 38.242 lei |
| 2020 | 68.048 lei |
| 2021 | 189.887 lei |
| 2022 | 97.834 lei |
| 2023 | 131.909 lei |
| 2024 | 95.410 lei |
| 2025 | 52.300 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 52.300 | 95.410 | 131.909 | 97.834 | 189.887 | 68.048 | 38.242 | 40.380 | 3.900 |
| Profit net | -10.794 | -12.119 | -13.728 | 911 | 94.141 | 38.659 | 20.232 | 31.332 | 2.380 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | 10.444 | 31.952 | 59.716 | 84.047 | 112.466 | 20.502 | 10.222 | 9.793 | 4.342 |
| Active circulante | 152.101 | 160.687 | 178.279 | 156.991 | 162.948 | 66.400 | 37.287 | 24.582 | 6.283 |
| Stocuri | 128.791 | 134.452 | 151.012 | 129.764 | 95.492 | 49.168 | 35.695 | 19.547 | 4.281 |
| Creanțe | 22.849 | 22.849 | 25.281 | 24.952 | 45.067 | 15.027 | 1.464 | 1.000 | 1.232 |
| Datorii | 47.211 | 66.511 | 83.747 | 77.492 | 118.028 | 7.857 | 7.123 | 463 | 8.045 |
| Capitaluri proprii | 105.655 | 116.449 | 144.569 | 158.297 | 157.386 | 79.045 | 40.386 | 33.912 | 2.580 |
Firma a pierdut 20,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,22 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
29% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. DAVID ROCA'S SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a DAVID ROCA'S SRL în 2025 a fost de 52.300 lei, în scădere cu 45% față de 2024.
În 2025, DAVID ROCA'S SRL a înregistrat o pierdere netă de 10.794 lei.
Activitatea principală a DAVID ROCA'S SRL este Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei (CAEN 2370).
DAVID ROCA'S SRL are sediul social la adresa ENTUZIASMULUI Nr. 2, CAMERA 1, București Sectorul 6, Jud. București, 60634.
Nu. DAVID ROCA'S SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. DAVID ROCA'S SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].