DAVEX SRL
Str. Vatra Luminoasă Nr. 2-24, Bl. D6, Sc. B, Et. 4, Ap. 71, Sector 2 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti
CAEN 7111: Activități de arhitectură
- CUI
- 3509158
- Reg. Com.
- J40/10016/1991
- Înființată
- 9 septembrie 1991
- Vechime
- 35 de ani, 1 lună
- Profit net 2018
- 0 lei
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 15.11.2019
Rezumat
Pe scurt
DAVEX SRL (CUI 3509158) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 2), înființată în 1991 și radiată în 2019. Activitatea principală era Activități de arhitectură (CAEN 7111).
Ultimul bilanț, din 2010, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 1.836 lei, fără angajați declarați.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 3509158
- Nr. Reg. Com.
- J40/10016/1991
- EUID
- ROONRC.J40/10016/1991
- Cod CAEN principal
- 7111 - Activități de arhitectură
- Data înființării
- 9 septembrie 1991
- Vechime
- 35 de ani, 1 lună
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. Vatra Luminoasă Nr. 2-24, Bl. D6, Sc. B, Et. 4, Ap. 71, Sector 2 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- PADURE••• V•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2008 - 2018, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2018
-
Profit net 2018
0 RON
2017: 0 RON
Evoluție pe ani
2018
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2017
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2016
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2014
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2013
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2011
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2010
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- -2 mii lei
- Angajați
- -
2009
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- -1 mii lei
- Angajați
- -
2008
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
Analiză
Indicatori financiari 2018
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 10,75 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
7,4% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2019
Stări încheiate la ONRC
Certificat de înmatriculare preschimbat; Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2005.
Radierea din Registrul Comerțului
Stare nouă la ONRC: Funcțiune
Stare încheiată la ONRC: Întrerupere temporară de activitate
Reactivată ca contribuabil de ANAF
- 2012
Declarată contribuabil inactiv de ANAF
Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 1991 - 2010)Restrânge cronologia
- 2010
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 1999
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 1991
Înființarea firmei
Înmatriculată în București cu nr. J40/10016/1991.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre DAVEX SRL
Este DAVEX SRL activă?
Nu. DAVEX SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2019.
Ce profit a avut DAVEX SRL în 2010?
În 2010, DAVEX SRL a înregistrat o pierdere netă de 1.836 lei.
Ce activitate avea DAVEX SRL?
Activitatea principală a DAVEX SRL era Activități de arhitectură (CAEN 7111).
Unde avea sediul DAVEX SRL?
DAVEX SRL avea sediul social la adresa Str. Vatra Luminoasă Nr. 2-24, Bl. D6, Sc. B, Et. 4, Ap. 71, Sector 2 Mun. București, Jud. București.
DAVEX SRL are datorii la ANAF?
Nu. DAVEX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre DAVEX SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].