Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
DAVE CUSTOMS S.R.L. (CUI 41473626) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Florești, Comuna Florești, județul Cluj, înființată în 2019. Activitatea principală este Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN 4520).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 76.380 lei (-22% față de 2024) și un profit net de 3.395 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2019 | 10.635 lei |
| 2020 | 98.177 lei |
| 2021 | 103.407 lei |
| 2022 | 88.078 lei |
| 2023 | 85.485 lei |
| 2024 | 97.596 lei |
| 2025 | 76.380 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 76.380 | 97.596 | 85.485 | 88.078 | 103.407 | 98.177 | 10.635 |
| Profit net | 3.395 | 21.093 | 4.876 | -10.606 | -2.965 | 3.347 | 3.957 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - |
| Active imobilizate | - | 0 | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 37.992 | 27.933 | 8.773 | 4.241 | 12.346 | 10.199 | 4.868 |
| Stocuri | - | 0 | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 3.750 | 7.690 | 4.748 | 4.173 | 1.500 | 1.500 | - |
| Datorii | 14.125 | 7.461 | 9.394 | 10.307 | 7.806 | 2.695 | 711 |
| Capitaluri proprii | 23.867 | 20.472 | -621 | -6.066 | 4.540 | 7.504 | 4.157 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,69 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
37% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. DAVE CUSTOMS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a DAVE CUSTOMS S.R.L. în 2025 a fost de 76.380 lei, în scădere cu 22% față de 2024.
În 2025, DAVE CUSTOMS S.R.L. a înregistrat un profit net de 3.395 lei.
Activitatea principală a DAVE CUSTOMS S.R.L. este Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN 4520).
DAVE CUSTOMS S.R.L. are sediul social la adresa ȘESUL DE SUS Nr. 172, Bl. C1, Ap. 31, Sat Florești, Comuna Florești, Jud. Cluj, 407280.
Nu. DAVE CUSTOMS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. DAVE CUSTOMS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].