DATAROOM PROJECTS SRL Radiată SRL

Înființată 25.02.2005
Str. POPA NAN Nr. 60, Bucureşti Sectorul 2, Jud. Bucureşti, 70000 7022, Activități de consultanță pentru afaceri și management

Prezentare

Pe scurt

DATAROOM PROJECTS SRL (CUI 17287272) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 2), înființată în 2005 și radiată în 2016. Activitatea principală era Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).

Ultimul bilanț, din 2014, arată o cifră de afaceri de 12.508 lei (-6,9% față de 2013), fără angajați declarați.

Cifra de afaceri 2014
12,5 miilei
−6,9%, față de 2013
Profit net 2014
0lei
Angajați 2014
-
Marjă netă
0%
Capital social
200lei
Vechime
21ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2014
Cifra de afaceri
AnValoare
200862.297 lei
200921.000 lei
2010-
20110 lei
201220.697 lei
201313.440 lei
201412.508 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2014201320122011201020092008
Cifra de afaceri12.50813.44020.6970-21.00062.297
Profit net000-20.605-78.893-52.269-4.005
Număr mediu de angajați---0222
Active imobilizate45.40757.51570.55590.38398.298129.957148.314
Active circulante6.7407.4647.74063.30560.367173.018155.536
Stocuri0000-5.2255.225
Creanțe5.3385.1945.09862.50759.48395.36271.720
Datorii211452154.71739.089104.50653.112
Capitaluri proprii52.32664.83478.27498.971119.576198.469250.738
Ultimul bilanț: 2014. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2014

Marjă netă

De urmărit
0% Față de anul anterior: stabil

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
320,95 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 320,95 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
0% Față de anul anterior: în scădere

0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 22.01.2016

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
17287272
Nr. Reg. Com.
J40/3733/2005
EUID
ROONRC.J40/3733/2005
Cod CAEN principal
7022, Activități de consultanță pentru afaceri și management
Data înființării
25 februarie 2005
Vechime
21 de ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2014)
Adresă sediu
Str. POPA NAN Nr. 60, Bucureşti Sectorul 2, Jud. Bucureşti, 70000
Domiciliu fiscal
Str. POPA NAN Nr. 60, Sector 2 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 24078

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0722••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

2
  • TUD••• •• MARI•••Administrator
  • TUD••• •• G•••Administrator
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2016
  1. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
2015
  1. Stare nouă la ONRC: Lichidare ONRC
  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune ONRC
2014
  1. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2008
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2007
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
2005
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/3733/2005. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre DATAROOM PROJECTS SRL

Este DATAROOM PROJECTS SRL activă?

Nu. DATAROOM PROJECTS SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2016.

Care este cifra de afaceri a DATAROOM PROJECTS SRL?

Cifra de afaceri a DATAROOM PROJECTS SRL în 2014 a fost de 12.508 lei, în scădere cu 6,9% față de 2013.

Ce profit a avut DATAROOM PROJECTS SRL în 2014?

În 2014, DATAROOM PROJECTS SRL a încheiat anul fără profit și fără pierdere.

Ce activitate avea DATAROOM PROJECTS SRL?

Activitatea principală a DATAROOM PROJECTS SRL era Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).

Unde avea sediul DATAROOM PROJECTS SRL?

DATAROOM PROJECTS SRL avea sediul social la adresa Str. POPA NAN Nr. 60, București Sectorul 2, Jud. București, 70000.

DATAROOM PROJECTS SRL are datorii la ANAF?

Nu. DATAROOM PROJECTS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DATAROOM PROJECTS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].