RadiatăSRL

DASLAND COM SRL

B-dul SATURN Nr. 37, Bl. 25, Ap. 62, Municipiul Braşov, Jud. Braşov, 2200

CAEN 7470: Activități de întreținere și curațare a cladirilor

CUI
8030066
Reg. Com.
J08/1225/1995
Înființată
18 octombrie 1995
Vechime
31 de ani

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 29.03.2002

Rezumat

Pe scurt

DASLAND COM SRL (CUI 8030066) a fost o societate cu răspundere limitată din Brașov, înființată în 1995 și radiată în 2002. Activitatea principală era Activități de întreținere și curațare a cladirilor (CAEN 7470).

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
8030066
Nr. Reg. Com.
J08/1225/1995
EUID
ROONRC.J08/1225/1995
Cod CAEN principal
7470 - Activități de întreținere și curațare a cladirilor
Data înființării
18 octombrie 1995
Vechime
31 de ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
B-dul SATURN Nr. 37, Bl. 25, Ap. 62, Municipiul Braşov, Jud. Braşov, 2200

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • RI••• GHE.DOR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2002

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. 1995

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1225/1995.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DASLAND COM SRL

Este DASLAND COM SRL activă?

Nu. DASLAND COM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2002.

Ce activitate avea DASLAND COM SRL?

Activitatea principală a DASLAND COM SRL era Activități de întreținere și curațare a cladirilor (CAEN 7470).

Unde avea sediul DASLAND COM SRL?

DASLAND COM SRL avea sediul social la adresa B-dul SATURN Nr. 37, Bl. 25, Ap. 62, Municipiul Brașov, Jud. Brașov, 2200.

DASLAND COM SRL are datorii la ANAF?

Nu. DASLAND COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DASLAND COM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].