DARMICOM SRL Radiată SRL

Înființată 17.05.2000
Str. PORTULUI Nr. 39, Bl. BRATES1, Sc. 1, Ap. 18, Municipiul Galaţi, Jud. Galaţi, 6200 4711, Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Prezentare

Pe scurt

DARMICOM SRL (CUI 13039100) a fost o societate cu răspundere limitată din Galați, înființată în 2000 și radiată în 2016. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Ultimul bilanț, din 2008, arată o cifră de afaceri de 1.538 lei și o pierdere netă de 1.895 lei, fără angajați declarați.

Cifra de afaceri 2015
0lei
Profit net 2015
0lei
Angajați 2015
-
Marjă netă
-
Capital social
200lei
Vechime
26ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2015
Cifra de afaceri
AnValoare
20081.538 lei
2010-
20110 lei
20120 lei
20130 lei
20140 lei
20150 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2015201420132012201120102008
Cifra de afaceri00000-1.538
Profit net00000--1.895
Număr mediu de angajați-00----
Active imobilizate00-----
Active circulante09.60611.30711.30711.30711.30711.307
Stocuri00-----
Creanțe001.6911.6911.6911.6911.691
Datorii009191919191
Capitaluri proprii09.60611.21611.21611.21611.21611.216
Ultimul bilanț: 2015. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2014

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
0% Față de anul anterior: în scădere

0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 12.09.2016

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
13039100
Nr. Reg. Com.
J17/336/2000
EUID
ROONRC.J17/336/2000
Cod CAEN principal
4711, Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
17 mai 2000
Vechime
26 de ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2014)
Adresă sediu
Str. PORTULUI Nr. 39, Bl. BRATES1, Sc. 1, Ap. 18, Municipiul Galaţi, Jud. Galaţi, 6200
Domiciliu fiscal
Str. Portului Nr. 39, Mun. Galaţi, Jud. Galaţi, 800025

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0744••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

2
  • DA••• MARI•••Administrator
  • ŞOTΕ•• MIHA•••Administrator
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2019
  1. Stări încheiate la ONRC Dizolvare; Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2009. ONRC
2016
  1. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
  2. Stare nouă la ONRC: Dizolvare ONRC
2002
  1. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2000
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Galați cu nr. J17/336/2000. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre DARMICOM SRL

Este DARMICOM SRL activă?

Nu. DARMICOM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2016.

Care este cifra de afaceri a DARMICOM SRL?

Cifra de afaceri a DARMICOM SRL în 2008 a fost de 1.538 lei.

Ce profit a avut DARMICOM SRL în 2008?

În 2008, DARMICOM SRL a înregistrat o pierdere netă de 1.895 lei.

Ce activitate avea DARMICOM SRL?

Activitatea principală a DARMICOM SRL era Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Unde avea sediul DARMICOM SRL?

DARMICOM SRL avea sediul social la adresa Str. PORTULUI Nr. 39, Bl. BRATES1, Sc. 1, Ap. 18, Municipiul Galați, Jud. Galați, 6200.

DARMICOM SRL are datorii la ANAF?

Nu. DARMICOM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DARMICOM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].