Marjă netă
SlabFirma a pierdut 8,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
DARLUX AUTO SRL (CUI 23874026) este o societate cu răspundere limitată activă din Câmpina, județul Prahova, înființată în 2008. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 73.758 lei (-19% față de 2024) și o pierdere netă de 6.284 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 4.516 lei |
| 2017 | 3.740 lei |
| 2018 | 4.402 lei |
| 2019 | 9.167 lei |
| 2020 | 9.636 lei |
| 2021 | 7.864 lei |
| 2022 | 13.462 lei |
| 2023 | 12.817 lei |
| 2024 | 90.784 lei |
| 2025 | 73.758 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 73.758 | 90.784 | 12.817 | 13.462 | 7.864 | 9.636 | 9.167 | 4.402 | 3.740 | 4.516 |
| Profit net | -6.284 | 32.670 | -2.990 | 10.639 | 7.211 | 4.291 | 7.037 | 4.014 | -5.196 | -5.380 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 47.500 | 15.000 | 15.000 | 15.000 | 15.000 | 15.000 | 24.256 | 15.000 | 15.000 | 15.000 |
| Active circulante | 4.283 | 41.152 | 7.574 | 10.821 | 116 | 6.454 | 1.606 | 262 | -15 | 10.061 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | 1.400 | - | - | - |
| Creanțe | 875 | - | 565 | 745 | - | - | 17 | 17 | - | 10.026 |
| Datorii | 3.097 | 1.183 | 275 | 532 | 466 | 14.015 | 22.714 | 19.151 | 22.888 | 27.768 |
| Capitaluri proprii | 48.686 | 54.969 | 22.299 | 25.289 | 14.650 | 7.439 | 3.148 | -3.889 | -7.903 | -2.707 |
Firma a pierdut 8,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,38 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
6% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. DARLUX AUTO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a DARLUX AUTO SRL în 2025 a fost de 73.758 lei, în scădere cu 19% față de 2024.
În 2025, DARLUX AUTO SRL a înregistrat o pierdere netă de 6.284 lei.
Activitatea principală a DARLUX AUTO SRL este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).
DARLUX AUTO SRL are sediul social la adresa Str. BUCEA Nr. 4, Bl. B38, Sc. A, Et. 5, Ap. 24, Municipiul Câmpina, Jud. Prahova.
Nu. DARLUX AUTO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. DARLUX AUTO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].