Marjă netă
SlabFirma a pierdut 29.031,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
DARCILO SRL (CUI 27142511) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Valea Adâncă, Comuna Miroslava, județul Iași, înființată în 2010 și radiată în 2025. Activitatea principală era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
Ultimul bilanț, din 2023, arată o cifră de afaceri de 1.050 lei (-100% față de 2022) și o pierdere netă de 304.835 lei, fără angajați declarați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2014 | 707.370 lei |
| 2015 | 2.222.458 lei |
| 2016 | 2.956.655 lei |
| 2017 | 2.803.659 lei |
| 2018 | 5.558.772 lei |
| 2019 | 2.528.122 lei |
| 2020 | 2.341.455 lei |
| 2021 | 1.133.587 lei |
| 2022 | 1.964.895 lei |
| 2023 | 1.050 lei |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.050 | 1.964.895 | 1.133.587 | 2.341.455 | 2.528.122 | 5.558.772 | 2.803.659 | 2.956.655 | 2.222.458 | 707.370 |
| Profit net | -304.835 | -748.917 | 16.661 | 96.853 | 159.902 | 4.387.796 | -1.354.581 | 18.872 | 1 | 17.675 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | 2 | 4 | 4 | - | 0 |
| Active imobilizate | - | 389.746 | 3.302.172 | 2.536.631 | 1.554.387 | 950.897 | 944.738 | 1.588.619 | 94.640 | 30.030 |
| Active circulante | 33.571 | 895.153 | 2.001.661 | 1.623.065 | 3.085.094 | 3.813.752 | 2.980.159 | 462.670 | 2.163.708 | 500.125 |
| Stocuri | - | - | 180.628 | 20.071 | 1.438.563 | 2.703.784 | 1.455.316 | 77.957 | 976.381 | 344.407 |
| Creanțe | 33.328 | 566.809 | 1.664.831 | 1.320.063 | 398.522 | 380.757 | 1.247.607 | 262.072 | 1.126.871 | 115.984 |
| Datorii | 313.816 | 1.240.520 | 1.960.537 | 833.061 | 1.457.699 | 1.694.769 | 5.202.294 | 1.974.105 | 2.200.036 | 512.597 |
| Capitaluri proprii | -280.245 | 44.379 | 3.343.296 | 3.326.635 | 3.229.782 | 3.069.880 | -1.277.397 | 77.184 | 58.312 | 17.558 |
Firma a pierdut 29.031,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 11% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
935% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. DARCILO SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2025.
Cifra de afaceri a DARCILO SRL în 2023 a fost de 1.050 lei, în scădere cu 100% față de 2022.
În 2023, DARCILO SRL a înregistrat o pierdere netă de 304.835 lei.
Activitatea principală a DARCILO SRL era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
DARCILO SRL avea sediul social la adresa IOAN JOLDEA VODĂ Nr. 9, parter, camera 1, Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Jud. Iași.
Nu. DARCILO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].