ActivăSRL

DANYLUŞ SRL

Str. Constanţei Nr. 3, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600108

CAEN 6820: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CUI
25483733
Reg. Com.
J04/508/2009
Înființată
24 aprilie 2009
Vechime
17 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
216 mii lei
Profit net 2025
63 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: RELUARE ACTIVITATE din data 17.02.2014

Rezumat

Pe scurt

DANYLUȘ SRL (CUI 25483733) este o societate cu răspundere limitată activă din Bacău, înființată în 2009. Activitatea principală este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 216.337 lei (+5,7% față de 2024) și un profit net de 62.892 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
25483733
Nr. Reg. Com.
J04/508/2009
EUID
ROONRC.J04/508/2009
Cod CAEN principal
6820 - închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Data înființării
24 aprilie 2009
Vechime
17 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Constanţei Nr. 3, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600108

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CH••• EL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+5,7% față de 2024

216.337 RON

2024: 204.715 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 53.846 RONAnul 2021: 89.560 RONAnul 2022: 100.635 RONAnul 2023: 110.683 RONAnul 2024: 204.715 RONAnul 2025: 216.337 RON

Profit net 2025

+96,4% față de 2024

62.892 RON

2024: 32.021 RON

-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: -46.765 RONAnul 2020: 20.196 RONAnul 2021: 4.313 RONAnul 2022: -38.550 RONAnul 2023: 37.685 RONAnul 2024: 32.021 RONAnul 2025: 62.892 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    216 mii lei
    Profit net
    63 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    205 mii lei
    Profit net
    32 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    111 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    101 mii lei
    Profit net
    -39 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    90 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    54 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -47 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
29%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 29,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,07Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 7,4% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
95%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

95% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  4. 2020

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2014

    Stare nouă la ONRC: Funcțiune

  6. Stare încheiată la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2009 - 2009)
  1. 2009

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/508/2009.

În cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DANYLUŞ SRL

Este DANYLUȘ SRL activă?

Da. DANYLUȘ SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DANYLUȘ SRL?

Cifra de afaceri a DANYLUȘ SRL în 2025 a fost de 216.337 lei, în creștere cu 5,7% față de 2024.

Ce profit a avut DANYLUȘ SRL în 2025?

În 2025, DANYLUȘ SRL a înregistrat un profit net de 62.892 lei.

Ce activitate are DANYLUȘ SRL?

Activitatea principală a DANYLUȘ SRL este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).

Unde are sediul DANYLUȘ SRL?

DANYLUȘ SRL are sediul social la adresa Str. Constanței Nr. 3, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600108.

DANYLUȘ SRL este plătitoare de TVA?

Da. DANYLUȘ SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

DANYLUȘ SRL are datorii la ANAF?

Nu. DANYLUȘ SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DANYLUŞ SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].