Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
DANY & OLY CEPSA SRL (CUI 19005300) este o societate cu răspundere limitată din satul Orheiu Bistriței, Comuna Cetate, județul Bistrița-Năsăud, înființată în 2006. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule (CAEN 4730). Firma se află în procedura insolvenței.
În 2017 a raportat o cifră de afaceri de 4,68 mil. lei (+23% față de 2016) și un profit net de 50.947 lei, cu 14 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2008 | - |
| 2009 | 151 lei |
| 2010 | 1.553.558 lei |
| 2011 | 1.966.367 lei |
| 2012 | 1.931.523 lei |
| 2013 | 1.583.410 lei |
| 2014 | 2.298.383 lei |
| 2015 | 3.343.086 lei |
| 2016 | 3.806.680 lei |
| 2017 | 4.679.809 lei |
| Indicator | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 4.679.809 | 3.806.680 | 3.343.086 | 2.298.383 | 1.583.410 | 1.931.523 | 1.966.367 | 1.553.558 | 151 | - |
| Profit net | 50.947 | 137.469 | 3 | 67.335 | 57.912 | 44.189 | 56.601 | 68.825 | -14.445 | -27.891 |
| Număr mediu de angajați | 14 | 9 | - | 4 | 3 | 3 | 2 | - | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 1.458.151 | 1.238.959 | 685.919 | 564.666 | 477.502 | 392.091 | 348.053 | 312.258 | 276.081 | 260.096 |
| Active circulante | 926.579 | 471.810 | 512.209 | 265.381 | 144.830 | 92.745 | 153.570 | 152.513 | 17.724 | 10.584 |
| Stocuri | 510.973 | 234.725 | 163.168 | 137.183 | 90.954 | 39.605 | 113.861 | 86.815 | 7.821 | 4.688 |
| Creanțe | 297.068 | 214.330 | 196.870 | 105.214 | 51.522 | 27.466 | 27.011 | 38.464 | 7.483 | 5.399 |
| Datorii | 1.843.524 | 1.220.510 | 845.338 | 591.041 | 450.662 | 368.345 | 428.797 | 453.092 | 350.950 | 325.609 |
| Capitaluri proprii | 541.206 | 490.259 | 352.790 | 239.006 | 171.670 | 116.491 | 72.826 | 11.679 | -57.145 | -54.929 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 50% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
77% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
DANY & OLY CEPSA SRL se află în procedura insolvenței.
Cifra de afaceri a DANY & OLY CEPSA SRL în 2017 a fost de 4.679.809 lei (4,68 mil. lei), în creștere cu 23% față de 2016.
În 2017, DANY & OLY CEPSA SRL a înregistrat un profit net de 50.947 lei.
Activitatea principală a DANY & OLY CEPSA SRL este Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule (CAEN 4730).
DANY & OLY CEPSA SRL are sediul social la adresa SES, Sat Orheiu Bistriței, Comuna Cetate, Jud. Bistrița-Năsăud.
Nu. DANY & OLY CEPSA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Da. DANY & OLY CEPSA SRL figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].