Marjă netă
SlabFirma a pierdut 309,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
DANLUCIANI GROUP SRL (CUI 16867468) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 1), înființată în 2004. Activitatea principală este Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8240).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 25.798 lei (+9,3% față de 2024) și o pierdere netă de 79.828 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 971.380 lei |
| 2017 | 160.269 lei |
| 2018 | 269.055 lei |
| 2019 | 554.585 lei |
| 2020 | 603.131 lei |
| 2021 | 576.475 lei |
| 2022 | 1.178.460 lei |
| 2023 | 579.755 lei |
| 2024 | 23.607 lei |
| 2025 | 25.798 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 25.798 | 23.607 | 579.755 | 1.178.460 | 576.475 | 603.131 | 554.585 | 269.055 | 160.269 | 971.380 |
| Profit net | -79.828 | -85.781 | 130.869 | 63.094 | 69.186 | 200.319 | 259.314 | 113.941 | 2.512 | 158.937 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | - |
| Active imobilizate | 159.828 | 162.812 | 166.842 | 714.514 | 757.338 | 733.109 | 510.289 | 125.189 | 9.575 | 24.765 |
| Active circulante | 2.949.400 | 2.944.859 | 2.935.028 | 3.324.439 | 1.532.339 | 103.587 | 61.990 | 156.100 | 75.848 | 93.841 |
| Stocuri | 2.604.465 | 2.603.487 | 2.593.692 | 2.742.933 | 1.198.826 | 16.496 | - | - | - | - |
| Creanțe | 334.986 | 335.909 | 333.031 | 494.557 | 310.477 | 556 | 13.553 | 69.435 | 573 | 551 |
| Datorii | 3.102.013 | 3.020.627 | 2.929.046 | 3.612.047 | 1.706.306 | 390.460 | 122.365 | 165.096 | 93.926 | 4.718 |
| Capitaluri proprii | 7.215 | 87.044 | 172.824 | 63.694 | 220.159 | 256.236 | 259.914 | 117.720 | 3.779 | 113.897 |
Firma a pierdut 309,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 95% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
100% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. DANLUCIANI GROUP SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a DANLUCIANI GROUP SRL în 2025 a fost de 25.798 lei, în creștere cu 9,3% față de 2024.
În 2025, DANLUCIANI GROUP SRL a înregistrat o pierdere netă de 79.828 lei.
Activitatea principală a DANLUCIANI GROUP SRL este Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8240).
DANLUCIANI GROUP SRL are sediul social la adresa Șos. NORDULUI Nr. 96H, Et. P, Ap. 1, București Sectorul 1, Jud. București, 70000.
Da. DANLUCIANI GROUP SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. DANLUCIANI GROUP SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].