DANIEL RUBINET S.R.L.
STÎNA Nr. 225, Sat Stâna Com. Socond, Jud. Satu Mare, 447289
CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- CUI
- 41002092
- Reg. Com.
- J30/531/2019
- Înființată
- 17 aprilie 2019
- Vechime
- 7 ani, 6 luni
- Cifra de afaceri 2019
- 101 mii lei
- Profit net 2019
- 98 mii lei
- Angajați 2019
- 0
Situație fiscală (ANAF)
- Inactivă fiscal (ANAF)
- Neplătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.04.2019
Rezumat
Pe scurt
DANIEL RUBINET S.R.L. (CUI 41002092) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Stâna, comuna Socond, județul Satu Mare, înființată în 2019. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
În 2019 a raportat o cifră de afaceri de 101.454 lei și un profit net de 97.879 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 41002092
- Nr. Reg. Com.
- J30/531/2019
- EUID
- ROONRC.J30/531/2019
- Cod CAEN principal
- 4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- Data înființării
- 17 aprilie 2019
- Vechime
- 7 ani, 6 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- STÎNA Nr. 225, Sat Stâna Com. Socond, Jud. Satu Mare, 447289
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- VA••• DAN•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2019 - 2019, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2019
101.454 RON
Profit net 2019
97.879 RON
Evoluție pe ani
2019
- Cifra de afaceri
- 101 mii lei
- Profit net
- 98 mii lei
- Angajați
- 0
Analiză
Indicatori financiari 2019
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 96,5 lei profit net.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 33,22 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
3% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2020
Declarată contribuabil inactiv de ANAF
- 2019
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Satu Mare cu nr. J30/531/2019.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre DANIEL RUBINET S.R.L.
Este DANIEL RUBINET S.R.L. activă?
Da. DANIEL RUBINET S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Care este cifra de afaceri a DANIEL RUBINET S.R.L.?
Cifra de afaceri a DANIEL RUBINET S.R.L. în 2019 a fost de 101.454 lei.
Ce profit a avut DANIEL RUBINET S.R.L. în 2019?
În 2019, DANIEL RUBINET S.R.L. a înregistrat un profit net de 97.879 lei.
Ce activitate are DANIEL RUBINET S.R.L.?
Activitatea principală a DANIEL RUBINET S.R.L. este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
Unde are sediul DANIEL RUBINET S.R.L.?
DANIEL RUBINET S.R.L. are sediul social la adresa STÎNA Nr. 225, Sat Stâna Com. Socond, Jud. Satu Mare, 447289.
DANIEL RUBINET S.R.L. este plătitoare de TVA?
Nu. DANIEL RUBINET S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
DANIEL RUBINET S.R.L. are datorii la ANAF?
Nu. DANIEL RUBINET S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre DANIEL RUBINET S.R.L.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].