ActivăSRL

DANIDENT SRL

Str. George Coşbuc Nr. 1/21, Mun. Oneşti, Jud. Bacău

CAEN 8623: Activități de asistență stomatologică

CUI
4013461
Reg. Com.
J1993000836047
Înființată
21 aprilie 1993
Vechime
33 de ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
3,7 mil. lei
Profit net 2025
461 mii lei
Angajați 2025
7

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 27.05.1993

Rezumat

Pe scurt

DANIDENT SRL (CUI 4013461) este o societate cu răspundere limitată activă din Onești, județul Bacău, înființată în 1993. Activitatea principală este Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,7 mil. lei (+35% față de 2024) și un profit net de 460.756 lei, cu 7 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
4013461
Nr. Reg. Com.
J1993000836047
EUID
ROONRC.J1993000836047
Cod CAEN principal
8623 - Activități de asistență stomatologică
Data înființării
21 aprilie 1993
Vechime
33 de ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. George Coşbuc Nr. 1/21, Mun. Oneşti, Jud. Bacău

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • CI••• BOG••• AND•••
  • CI••• DAN••• CONSTAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+34,8% față de 2024

3.700.718 RON

2024: 2.744.627 RON

01 mil2 mil3 mil4 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 103.135 RONAnul 2017: 94.615 RONAnul 2018: 138.721 RONAnul 2019: 335.875 RONAnul 2020: 490.477 RONAnul 2021: 258.833 RONAnul 2022: 298.603 RONAnul 2023: 429.785 RONAnul 2024: 2.744.627 RONAnul 2025: 3.700.718 RON

Profit net 2025

+16,5% față de 2024

460.756 RON

2024: 395.496 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 70.815 RONAnul 2017: 83.180 RONAnul 2018: 78.806 RONAnul 2019: 61.374 RONAnul 2020: 257.166 RONAnul 2021: 166.122 RONAnul 2022: 245.302 RONAnul 2023: 2.743 RONAnul 2024: 395.496 RONAnul 2025: 460.756 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    3,7 mil. lei
    Profit net
    461 mii lei
    Angajați
    7
  • 2024

    Cifra de afaceri
    2,7 mil. lei
    Profit net
    395 mii lei
    Angajați
    7
  • 2023

    Cifra de afaceri
    430 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    299 mii lei
    Profit net
    245 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    259 mii lei
    Profit net
    166 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    490 mii lei
    Profit net
    257 mii lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    336 mii lei
    Profit net
    61 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    139 mii lei
    Profit net
    79 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    95 mii lei
    Profit net
    83 mii lei
    Angajați
    0
  • 2016

    Cifra de afaceri
    103 mii lei
    Profit net
    71 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
12%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 12,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,85Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 85% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
55%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

55% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  4. 1993

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/836/1993.

În cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DANIDENT SRL

Este DANIDENT SRL activă?

Da. DANIDENT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DANIDENT SRL?

Cifra de afaceri a DANIDENT SRL în 2025 a fost de 3.700.718 lei (3,7 mil. lei), în creștere cu 35% față de 2024.

Ce profit a avut DANIDENT SRL în 2025?

În 2025, DANIDENT SRL a înregistrat un profit net de 460.756 lei.

Ce activitate are DANIDENT SRL?

Activitatea principală a DANIDENT SRL este Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).

Unde are sediul DANIDENT SRL?

DANIDENT SRL are sediul social la adresa Str. George Coșbuc Nr. 1/21, Mun. Onești, Jud. Bacău.

DANIDENT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. DANIDENT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

DANIDENT SRL are datorii la ANAF?

Nu. DANIDENT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DANIDENT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].