Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
DANI ȘI MARI SOLUTION SRL (CUI 33659521) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Racovițeni, Comuna Racovițeni, județul Buzău, înființată în 2014. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 222.511 lei (-5,8% față de 2024) și un profit net de 870 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2017 | 12.077 lei |
| 2018 | 168.843 lei |
| 2019 | 145.991 lei |
| 2020 | 194.526 lei |
| 2021 | 225.070 lei |
| 2022 | 291.454 lei |
| 2023 | 259.356 lei |
| 2024 | 236.154 lei |
| 2025 | 222.511 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 222.511 | 236.154 | 259.356 | 291.454 | 225.070 | 194.526 | 145.991 | 168.843 | 12.077 |
| Profit net | 870 | 24.996 | 22.081 | 18.802 | 1.964 | 18.498 | 7.911 | -11.224 | -39.414 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 106.137 | 79.130 | 31.769 | 12.816 | 35.998 | 30.154 | 27.658 | 23.545 | 17.752 |
| Stocuri | 92.491 | 67.567 | 20.170 | 6.986 | 34.538 | 27.447 | 26.702 | 14.306 | 15.905 |
| Creanțe | 1.756 | 605 | 643 | - | - | 685 | - | - | - |
| Datorii | 61.983 | 35.847 | 12.949 | 16.077 | 58.061 | 54.181 | 70.184 | 73.983 | 56.966 |
| Capitaluri proprii | 44.154 | 43.283 | 18.820 | -3.261 | -22.063 | -24.027 | -42.526 | -50.438 | -39.214 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,71 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
58% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. DANI ȘI MARI SOLUTION SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a DANI ȘI MARI SOLUTION SRL în 2025 a fost de 222.511 lei, în scădere cu 5,8% față de 2024.
În 2025, DANI ȘI MARI SOLUTION SRL a înregistrat un profit net de 870 lei.
Activitatea principală a DANI ȘI MARI SOLUTION SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
DANI ȘI MARI SOLUTION SRL are sediul social la adresa Principală Nr. 252, Sat Racovițeni, Comuna Racovițeni, Jud. Buzău.
Nu. DANI ȘI MARI SOLUTION SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. DANI ȘI MARI SOLUTION SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].