ActivăSRL

DANI KEY SRL

Str. Ciocârliei Nr. 32-34, Ap. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400619

CAEN 4719: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CUI
34576777
Reg. Com.
J12/1616/2015
Înființată
28 mai 2015
Vechime
11 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
227 mii lei
Profit net 2025
-19 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 28.05.2015

Rezumat

Pe scurt

DANI KEY SRL (CUI 34576777) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2015. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4719).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 226.531 lei (-12% față de 2024) și o pierdere netă de 19.334 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
34576777
Nr. Reg. Com.
J12/1616/2015
EUID
ROONRC.J12/1616/2015
Cod CAEN principal
4719 - Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Data înființării
28 mai 2015
Vechime
11 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ciocârliei Nr. 32-34, Ap. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400619

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PET••• DAN••• FLO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-12,0% față de 2024

226.531 RON

2024: 257.505 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 72.432 RONAnul 2017: 131.816 RONAnul 2018: 135.538 RONAnul 2019: 163.508 RONAnul 2020: 146.418 RONAnul 2021: 177.158 RONAnul 2022: 237.616 RONAnul 2023: 228.040 RONAnul 2024: 257.505 RONAnul 2025: 226.531 RON

Profit net 2025

+36,3% față de 2024

-19.334 RON

2024: -30.338 RON

-150k-100k-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 8.646 RONAnul 2017: 30.390 RONAnul 2018: 8.921 RONAnul 2019: 22.969 RONAnul 2020: 16.821 RONAnul 2021: 44.023 RONAnul 2022: 85.288 RONAnul 2023: -100.075 RONAnul 2024: -30.338 RONAnul 2025: -19.334 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    227 mii lei
    Profit net
    -19 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    258 mii lei
    Profit net
    -30 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    228 mii lei
    Profit net
    -100 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    238 mii lei
    Profit net
    85 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    177 mii lei
    Profit net
    44 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    146 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    164 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    136 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    132 mii lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    72 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-8,5%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 8,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,48Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,48 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
65%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

65% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2015

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1616/2015.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DANI KEY SRL

Este DANI KEY SRL activă?

Da. DANI KEY SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DANI KEY SRL?

Cifra de afaceri a DANI KEY SRL în 2025 a fost de 226.531 lei, în scădere cu 12% față de 2024.

Ce profit a avut DANI KEY SRL în 2025?

În 2025, DANI KEY SRL a înregistrat o pierdere netă de 19.334 lei.

Ce activitate are DANI KEY SRL?

Activitatea principală a DANI KEY SRL este Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4719).

Unde are sediul DANI KEY SRL?

DANI KEY SRL are sediul social la adresa Str. Ciocârliei Nr. 32-34, Ap. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400619.

DANI KEY SRL este plătitoare de TVA?

Da. DANI KEY SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

DANI KEY SRL are datorii la ANAF?

Nu. DANI KEY SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DANI KEY SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].