Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
DANDYA ANGELS SRL (CUI 31715552) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Dezmir, Comuna Apahida, județul Cluj, înființată în 2013. Activitatea principală este Activități de pompe funebre și similare (CAEN 9603).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,09 mil. lei (+2,4% față de 2024) și un profit net de 8.143 lei, cu 6 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 181.446 lei |
| 2017 | 218.299 lei |
| 2018 | 192.554 lei |
| 2019 | 278.513 lei |
| 2020 | 249.047 lei |
| 2021 | 461.893 lei |
| 2022 | 465.050 lei |
| 2023 | 937.756 lei |
| 2024 | 1.062.795 lei |
| 2025 | 1.088.065 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.088.065 | 1.062.795 | 937.756 | 465.050 | 461.893 | 249.047 | 278.513 | 192.554 | 218.299 | 181.446 |
| Profit net | 8.143 | 11.052 | 29.228 | -218.647 | 66.672 | -32.335 | -25.481 | 9.061 | -22.701 | 80.006 |
| Număr mediu de angajați | 6 | 6 | 6 | 6 | 3 | 1 | 2 | 1 | 4 | 1 |
| Active imobilizate | 328.644 | 400.665 | 80.738 | 93.130 | 19.486 | 27.029 | 75.000 | 41.636 | 33.675 | 24.923 |
| Active circulante | 151.413 | 222.139 | 260.020 | 157.680 | 182.234 | 99.854 | 55.454 | 161.699 | 145.328 | 135.804 |
| Stocuri | 62.643 | 70.265 | 64.571 | 101.620 | 146.663 | 87.716 | 46.550 | 26.742 | 17.647 | 8.558 |
| Creanțe | 37.644 | 147.520 | 34.826 | 48.347 | - | - | - | 3.640 | 3.683 | - |
| Datorii | 615.879 | 766.770 | 495.776 | 417.639 | 157.164 | 149.000 | 120.235 | 76.596 | 61.325 | 20.348 |
| Capitaluri proprii | -135.822 | -143.966 | -155.018 | -166.829 | 44.556 | -22.117 | 10.219 | 126.739 | 117.678 | 140.379 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 25% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
128% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. DANDYA ANGELS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a DANDYA ANGELS SRL în 2025 a fost de 1.088.065 lei (1,09 mil. lei), în creștere cu 2,4% față de 2024.
În 2025, DANDYA ANGELS SRL a înregistrat un profit net de 8.143 lei.
Activitatea principală a DANDYA ANGELS SRL este Activități de pompe funebre și similare (CAEN 9603).
DANDYA ANGELS SRL are sediul social la adresa GHIOCEILOR Nr. 85, Sat Dezmir, Comuna Apahida, Jud. Cluj, 407039.
Da. DANDYA ANGELS SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. DANDYA ANGELS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].