ActivăSRL

DAN IULIAN S.R.L.

Str. Dunării, Bl. 911, Sc. D, Et. 4, Ap. 38, Mun. Alexandria, Jud. Teleorman, 140065

CAEN 4771: Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei

CUI
15291439
Reg. Com.
J34/90/2003
Înființată
11 martie 2003
Vechime
23 de ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
3 mii lei
Profit net 2025
-2 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.03.2003

Rezumat

Pe scurt

DAN IULIAN S.R.L. (CUI 15291439) este o societate cu răspundere limitată activă din Alexandria, județul Teleorman, înființată în 2003. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2.849 lei (-27% față de 2024) și o pierdere netă de 1.549 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
15291439
Nr. Reg. Com.
J34/90/2003
EUID
ROONRC.J34/90/2003
Cod CAEN principal
4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
Data înființării
11 martie 2003
Vechime
23 de ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Dunării, Bl. 911, Sc. D, Et. 4, Ap. 38, Mun. Alexandria, Jud. Teleorman, 140065

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • DIŢ••• •• NICO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-27,4% față de 2024

2.849 RON

2024: 3.922 RON

02k4k6k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 5.674 RONAnul 2017: 4.195 RONAnul 2018: 4.668 RONAnul 2019: 4.188 RONAnul 2020: 5.329 RONAnul 2021: 3.291 RONAnul 2022: 4.171 RONAnul 2023: 3.454 RONAnul 2024: 3.922 RONAnul 2025: 2.849 RON

Profit net 2025

-32,4% față de 2024

-1.549 RON

2024: -1.170 RON

-2k-1k01k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 217 RONAnul 2017: -142 RONAnul 2018: -189 RONAnul 2019: -457 RONAnul 2020: 217 RONAnul 2021: -752 RONAnul 2022: -714 RONAnul 2023: -576 RONAnul 2024: -1.170 RONAnul 2025: -1.549 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    -576 lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    -714 lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    -752 lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    5 mii lei
    Profit net
    217 lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    -457 lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    5 mii lei
    Profit net
    -189 lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    -142 lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    217 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-54%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 54,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,38Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 38% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
267%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

267% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2014

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2003

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Teleorman cu nr. J34/90/2003, sub denumirea DAN IULIAN SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre DAN IULIAN S.R.L.

Este DAN IULIAN S.R.L. activă?

Da. DAN IULIAN S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a DAN IULIAN S.R.L.?

Cifra de afaceri a DAN IULIAN S.R.L. în 2025 a fost de 2.849 lei, în scădere cu 27% față de 2024.

Ce profit a avut DAN IULIAN S.R.L. în 2025?

În 2025, DAN IULIAN S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 1.549 lei.

Ce activitate are DAN IULIAN S.R.L.?

Activitatea principală a DAN IULIAN S.R.L. este Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771).

Unde are sediul DAN IULIAN S.R.L.?

DAN IULIAN S.R.L. are sediul social la adresa Str. Dunării, Bl. 911, Sc. D, Et. 4, Ap. 38, Mun. Alexandria, Jud. Teleorman, 140065.

DAN IULIAN S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. DAN IULIAN S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

DAN IULIAN S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. DAN IULIAN S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre DAN IULIAN S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].