Marjă netă
SlabFirma a pierdut 352,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
DAN CONSTRUCT INVEST SRL (CUI 24126694) este o societate cu răspundere limitată din satul Moara Vlăsiei, Comuna Moara Vlăsiei, județul Ilfov, înființată în 2008. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120). Firma este în lichidare.
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 96.645 lei (-62% față de 2024) și o pierdere netă de 340.861 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 2.500 lei |
| 2017 | 46.430 lei |
| 2018 | 9.000 lei |
| 2019 | 97.105 lei |
| 2020 | 109.678 lei |
| 2021 | 126.957 lei |
| 2022 | 98.632 lei |
| 2023 | 296.311 lei |
| 2024 | 256.001 lei |
| 2025 | 96.645 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 96.645 | 256.001 | 296.311 | 98.632 | 126.957 | 109.678 | 97.105 | 9.000 | 46.430 | 2.500 |
| Profit net | -340.861 | -38.085 | 72.908 | 25.850 | 83.149 | 55.747 | 14.164 | -39.106 | -4.708 | 2.170 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | - |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
| Active circulante | 12.916 | 42.301 | 77.988 | 139.812 | 110.551 | 30.741 | 29.240 | 7.966 | 8.356 | 334 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | 2.463 | - | - | - |
| Creanțe | 12.890 | 39.138 | 28.241 | 17.904 | 17.904 | 8.000 | 8.064 | 8.064 | 8.064 | 64 |
| Datorii | 318.714 | 7.238 | 4.840 | 6.991 | 3.580 | 6.918 | 58.630 | 51.520 | 12.805 | 75 |
| Capitaluri proprii | -305.798 | 35.063 | 73.148 | 132.821 | 106.971 | 23.823 | -29.390 | -43.554 | -4.449 | 259 |
Firma a pierdut 352,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 4,1% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
2.468% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. DAN CONSTRUCT INVEST SRL este în lichidare.
Cifra de afaceri a DAN CONSTRUCT INVEST SRL în 2025 a fost de 96.645 lei, în scădere cu 62% față de 2024.
În 2025, DAN CONSTRUCT INVEST SRL a înregistrat o pierdere netă de 340.861 lei.
Activitatea principală a DAN CONSTRUCT INVEST SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
DAN CONSTRUCT INVEST SRL are sediul social la adresa Str. BISERICII SFÂNTA MARIA Nr. 52, Sat Moara Vlăsiei, Comuna Moara Vlăsiei, Jud. Ilfov.
Nu. DAN CONSTRUCT INVEST SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Da. DAN CONSTRUCT INVEST SRL figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].